Porady dotyczące nowych funkcji iPhone’a X

Apple opublikowało wideo oraz specjalna sekcję z poradami, jak korzystać z nowych funkcji, które dostępne są tylko w iPhonie X.

Porady i wskazówki: jak korzystać z telefonu iPhone X

Nowe strony pomocy Apple zawierają użyteczne wskazówki jak korzystać z nowych funkcji, w które wyposażony jest tylko iPhone X.

Oprócz opublikowanego dzisiaj szczegółowego wideo z przewodnikiem po niektórych podstawowych funkcjach iPhone’a X, w tym jak nawigować po systemie iOS 11 bez przycisku Home i innych, firma opublikowała specjalne tematyczne strony pomocy oraz szybkie wskazówki dotyczące korzystania z urządzenia.

Strony wsparcia obejmują niektóre z najważniejszych nowych funkcji, takich jak konfigurowanie i używanie nowego systemu rozpoznawania twarzy Face ID (w tym płacenie Apple Pay), a także używanie Animoji i gestów do nawigacji po telefonie.

Zobacz także: Jak duży jest iPhone X? – porównanie wymiarów

Oto linki do nowych tematów pomocy (strony dostępne są w języku polskim):

Na poniższym wideo możesz obejrzeć w praktyce, jak korzystać z powyższych funkcji:

Na stronie z poradami i sztuczkami, które powinny pojawić się wkrótce także w aplikacji mobilnej Porady, omówione zostały niektóre z podstawowych funkcji, takich jak wyłączanie telefonu, korzystanie z ekranu dotykowego, odblokowywanie telefonu i przełączanie aplikacji pod systemem iOS 11 i inne.

Każdej wskazówce towarzyszy krótka animacja, a oto niektóre z nich:

Porady iPhone X: korzystanie z Animoji i Face ID
Porady iPhone X: korzystanie z Animoji i Face ID
Porady iPhone X: wyłaczanie telefonu i wielozadaniowość
Porady iPhone X: wyłaczanie telefonu i wielozadaniowość

Dodatkowo Apple opublikował stronę Porady i sztuczki dla iPhone’a X.

źródło: Apple