Super Mario Run z dużą aktualizacją 29 września

W przyszłym tygodniu w gra mobilna Super Mario Run otrzyma sporo nowych funkcji, w tym tryb Remix 10,  Daisy, World Star i możliwość wyboru własnej muzyki.

Duża aktualizacja gry Super Mario Run (29.09.2017)

W piątek 29 września 2017 roku, Nintendo wypuści największą do tej pory aktualizację gry mobilnej Super Mario Run. Wśród nowych funkcji pojawi się całkowicie nowy tryb gry Remix 10 zawierający dziesięć krótkich poziomów z obecnej wersji gry,  możliwość odblokowania nowej postaci Daisy, World Star – czyli dziewięć całkowicie nowych poziomów a także możliwość wyboru własnej muzyki, która będzie odtwarzana podczas grania.

Aktualizacja, zgodnie z dzisiejszą zapowiedzią w sklepie App Store pojawi się już za tydzień a cena za pełną wersję będzie niższa o połowę przez dwa tygodnie. Oczywiście, osoby, które zakupiły pełną wersję gry otrzymają aktualizację za darmo.

Gra zadebiutowała pod koniec zeszłego roku , po tym jak została zaprezentowana podczas premiery nowego iPhone’a 7 i systemu iOS 10 we wrześniu. Aplikacja dostępna do pobrania za darmo i można zagrać w pierwsze trzy poziomy bez opłat, ale aby odblokować całą zawartość należy zapłacić 47,90 zł.

Super Mario Run - Sneak Peak w App Store
Super Mario Run – Sneak Peak w App Store

Frenetyczny tryb Remix 10

Remix 10 to nowy, jak nazwało go Nintento, „frenetyczny tryb”, w którym zagrasz na 10 krótkich poziomach w Super Mario Run w szybkim tempie. Etapy są losowo wymieszane przy każdej próbie, a zamiast złotych są tęczowe monety (medaliony) rozrzuconymi po całej planszy.

Takie zmiksowanie plansz oferuje za każdym razem inny sposób rozgrywki. W trybie Remix 10 nie ma Game Over, nawet jeśli nie uda Ci się ukończyć poziomu, po prostu przejdziesz do następnego bez jakiejkolwiek kary. Oznacza to, że nowi gracze mogą łatwo zaznajomić się z różnymi poziomami, a starzy wyjadacze mogą próbować zebrać wszystkie medale premiowe zajmując wysokie pozycje w rankingu.

Ukończenie etapów i zebranie jak największej liczby tęczowych monet w trybie Remix 10 pozwala skompletować nowe elementy do dekoracji swojego Etapy wykończenia i medale chwytające w trybie Remix 10 daje Ci również możliwość zbierania nowych elementów do dekoracji swojej Grzybowej Krainy (z ang. Mushroom Kingdom), no i uratowania księżniczki Daisy.

Księżniczka Daisy nową postacią w grze

Uratowanie Daisy w trybie Remix 10 odblokowuje ją jako grywalną postać we wszystkich trybach rozgrywek gry Super Mario Run.

Poznaj świat gwiazdek „World Star”

W uaktualnieniu pojawi się zupełnie nowy świat do odkrycia – World Star z 9 nowymi poziomami, które pojawiają się po odblokowaniu wszystkich istniejących etapów na obecnych światach 1-6.

Zrzut ekranu z World Star - Super Mario Run
Zrzut ekranu z jednego poziomów „World Star”

Nowe poziomy wypełnione są zupełnie nowymi wrogami, sposobem rozgrywki i do zdobycia są w nich różowe, fioletowe i czarne monety. Nintendo obiecuje także niespodzianki nawet dla najbardziej doświadczonych graczy Super Mario Run.

Wybór własnej ścieżki dźwiękowej

Na koniec Nintendo przygotowało możliwość grania przy ulubionej muzyce. Teraz w tle możesz odtwarzać ulubione utwory, a kiedy to zrobisz Mario i jego przyjaciele będą nosić słuchawki :)

Uaktualnienie pojawi się w sklepach App Store i Google Play już za tydzień, nie zapomnijcie pobrać! Poniżej znajdziesz linki do sklepów:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play
źródło: Nintendo, App Store – Sneak Peak: Super Mario Run Is Powering Up