Nadchodzi czwarty sezon serialu „Czarne lustro”

Serwis Netflix udostępnił dzisiaj zwiastun 4. sezonu serialu „Czarne lustro”, na który będzie składało się 6 nowych odcinków.

Zwiastun . sezonu serialu "Czarne lustro" - od Netflix

Netflix podzielił się pierwszymi kadrami z nadchodzącego czwartego sezonu serialu Czarne lustro (z ang. Black Mirror). Krótki trailer nie zdradza zbyt wiele, nie wiadomo też kiedy będziemy mogli obejrzeć nowe odcinki, ale ujawniono ich tytuły. Według nieoficjalnych informacji serwisu The Wrap, 4. sezon będziemy mogli oglądać już w grudniu tego roku.

Poznaliśmy także tytuły kolejnych sześciu odcinków: „Crocodile”, „Arkangel”, „Hang the DJ”, „USS Callister”, „Metalhead”, „Black Museum”  wraz z krótkimi kilkusekundowymi fragmentami każdego z nich. Na ujęciach widzimy znane i nieco dziwne gadżety, paranoiczne osoby wyglądające przez okna, przerażające dzieci i coś co wygląda jak fragment filmu Star Trek. Miejmy nadzieję, że jeden z tych epizodów będzie tak dobry jak „San Junipero” z poprzedniego sezonu.

Pierwsza seria stworzona została przez Charlie Brookera i miała swoją premierę w 2011, druga w 2014 roku. Netflix podjął się stworzenia dodatkowych 12 odcinków dopiero w 2015 roku, z czego wyemitowanych zostało sześć w ubiegłym roku (3. sezon), a następne sześć odcinków tego zamówienia nastąpi pod koniec roku.

Ta antologia science fiction obejmuje wizje bliskiej przyszłości, w której mroczna strona ludzkiej natury wypacza największe technologiczne wynalazki. Zobacz zwiastun czwartego sezonu serialu Czarne lustro:

Oficjalna strona internetowa serialu Black Mirror w serwisie Netflix.

Zobacz także: Serial „Electric Dreams” na podstawie opowiadań Philipa K. Dicka

źródło: The Verge