12 miesięcy Playstation Plus do wygrania w konkursie na Facebooku

Na profilu Playstation Polska wystartował konkurs, w którym można wygrać 12-mies. subskrypcję Playstation Plus – wystarczy odpowiedzieć na pytanie.

Konkurs: „Hasło PlayStation PLUS” (15.08.2017)

Jeśli chcecie zgarnąć 12 miesięcy subskrypcji w Playstation®Plus, możecie spróbować swojej kreatywności i wziąć udział w konkursie na Facebooku. Warto spróbować swojego szczęścia, tym bardziej, że wkrótce cena za subskrypcje sporo wzrośnie. Konkurs trwa do poniedziałku 21 sierpnia 2017 roku i nagrodzone zostaną 3 najlepsze propozycje hasła promocyjnego dla Playstation Plus.

Jeśli nie uda Wam się uda zawsze warto skorzystać z promocji 15 miesięcy w cenie 12 – ta trwa do 29 sierpnia 2017 r.

Na czym polega konkurs Playstation Plus i jak wziąć udział?

Konkurs „Hasło PlayStation PLUS” na oficjalnym profilu Playstation Polska Facebooku polega na ułożeniu w komentarzu hasła promocyjnego, w którego treści zawrzesz jedną z korzyści – który z benefitów PS Plus jest dla Ciebie najważniejszy?:

 • bezpłatne gry na PS4 co miesiąc,
 • tryb wieloosobowy online,
 • 10 GB miejsca na dane w chmurze,
 • rabaty dla członków społeczności.

Na 3 najlepsze hasła czekają roczne członkostwa PlayStation Plus!

Przebieg konkursu:

 1. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie autorskiego zgłoszenia w komentarzu pod postem konkursowym z hasłem reklamowym PlayStation Plus z wykorzystaniem jednego z benefitów: darmowych gier na PlayStation 4, chmury na zapisy z gier, rozgrywki multiplayer lub zniżek dla członków społeczności. 3 najciekawsze zgłoszenia przesłane w regulaminowym czasie zostaną nagrodzone rocznym abonamentem PlayStation Plus.
 2. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez jury w składzie: Karolina Mitka – przedstawiciel Sony Interactive Entertainment Polska Sp. z o.o.
 3. Autorzy 3 najwyżej ocenionych prac otrzymają nagrodę w postaci rocznych abonamentów PlayStation Plus.
  oraz Norbert Rędzia – przedstawiciel Konceptika, na podstawie
  kreatywności i wartości estetycznej zgłoszeń a także jego zgodności z treścią zadania konkursowego.
 4. Uczestnik konkursu może przesłać dowolną liczbę zgłoszeń, wszystkie z nich zostaną rozważone przez Jury oddzielnie. Nagroda zostanie przyznana za wybrane jedno zgłoszenie.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu: „Hasło PlayStation PLUS”– konkurs na hasło promocyjne pod postem 15.08.2017