Wkrótce wyższe ceny subskrypcji Playstation Plus

Sony zapowiedziało, że podniesie od 31 sierpnia 2017 roku ceny za subskrypcje członkostwa w Playstation Plus – sprawdź o ile będzie drożej!

Nowe ceny za Playstation Plus (od 31 sierpnia 2017 r.)

Od 31 sierpnia od godziny 00.01 czasu BST Sony podwyższy ceny za członkostwo w PlayStation®Plus. Podwyżki nie są małe, ale i oferta dla subskrybentów staje się coraz bardziej atrakcyjna. Poniżej nowe stawki za subskrypcje:

  • cena roczna (12 miesięcy) zmieni się ze 195,00 zł na 240,00 zł
  • cena kwartalna (3 miesiące) zmieni się z 78,00 zł na 100,00 zł
  • cena miesięczna (1 miesiąc) zmieni się z 27,00 zł na 33,00 zł

Członkowie Playstation Plus, którym subskrypcja kończy się po zapowiedzianej dacie podwyżek będą musieli zapłacić wyższą kwotę za odnowienie subskrypcji. Jednak Sony daje możliwość zakupu do 31 sierpnia 2017 r. subskrypcji jeszcze po starej cenie, a okres subskrypcji zsumuje się z tą którą obecnie posiadamy.

Oznacza to, że nawet jeśli okres abonamentu kończy Ci się pod koniec roku, to jeszcze teraz możesz wykupić 12-miesięczną opcję, a ta doda się do tego okresu który pozostał. Warto rozważyć taką możliwość, bo można zaoszczędzić nawet 45 zł.

Jeśli nie chcesz przedłużać członkostwa PlayStation®Plus ze względu na wyższą cenę możesz przestać być członkiem PlayStation®Plus i przerwać subskrypcję. Wystarczy wyłączyć opcję automatycznego odnawiania w ustawieniach konta przynajmniej na 48 godziny przed następną płatnością, która wypada 31 sierpnia 2017 r. lub później. Na stronie PlayStation.com można znaleźć instrukcje dotyczące anulowania subskrypcji.

Korzyści Playstation Plus
Warto przypomnieć jakie korzyści dla właścicieli konsoli Sony niesie za sobą posiadanie subskrypcji:

  • tryb online dla wielu graczy
  • darmowe gry co miesiąc
  • ekskluzywne zniżki (promocje i rabaty)
  • pierwszeństwo grania dzięki członkostwu PS Plus
  • miejsce na dane w chmurze – 10 GB

Warto dodać, że w sierpniu członkowie programu będą mogli pobrać dwie świetne gry na PS4: Just Cause 3 i Assassin’s Creed: Freedom Cry – zobacz zapowiedź sierpniowych nowości na poniższym wideo:

źródło: Sony