Day One Journal bezpłatną aplikacją tygodnia w App Storze

Tym razem darmową aplikacją w sklepie App Store jest Day One Journal, czyli estetyczny pamiętnik w formie mobilnego dziennika na smartfona.

Day One Journal - Free App of the Week

Firma Apple tradycyjnie zaktualizowała w czwartek sekcję z darmową aplikacją tygodnia Free App of the Week, dodając tym razem mobilny dziennik o nazwie One Day Journal.

Do przyszłego czwartku (do godz. ok. 19.00) będzie można pobrać te aplikację bezpłatnie ze sklepu App Store na iPhone’a i iPada, oszczędzając około 18 złotych.

Jednak wraz z udostępnieniem nowej wersji aplikacji (opatrzonej numerem kompilacji 2.3.2) za darmo, firma zdecydowała się na uruchomienie subskrypcji o nazwie Day One Premium, która zapewne daje na przykład nieograniczony limit miejsca na przesyłane zdjęcia. Nie wiem jeszcze dokładnie, czy w związku z tym wszystkie funkcje aplikacji będą działały jak dotychczas.

Aplikacja Day One Journal pozwala zachować w wyjątkowej formie prywatne zapiski robione każdego dnia. To doskonała pozycja dla osób prowadzących dziennik lub pamiętnik.

Oprócz eleganckiego i minimalistycznego interfejsu, mobilny pamiętnik na smartfony posiada wiele przydatnych funkcji i opcji urozmaicających wpisy wieloma technicznymi informacjami. Bardzo łatwo można dodać lokalizację, zdjęcie a nawet aktywność fizyczną z każdego dnia.

Oto klip wideo przedstawiający zalety appki:

Day One Journal dostępny jest na urządzenia Apple’a w tym komputery Mac. Aplikację na iPhone’a lub iPada pobierzesz klikając na poniższy przycisk:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store