„Crazy Taxi” od SEGA za darmo na iOS-a i Androida

Klasyczną grę zatytułowaną „Crazy Taxi” od SEGA można teraz pobrać bezpłatnie ze sklepów Google Play i App Store.

Crazy Taxi Classic (SEGA)

Gra mobilna Crazy Taxi została właśnie zaktualizowana pod kątem 64-bitowych procesorów, oznacza to, że będzie można w nią nadal grać, po tym jak Apple zaprzestanie wspierać 32-bitowe aplikacje pod systemem iOS 11.

Pierwotnie tytuł został uruchomiony przez firmę SEGA na Dreamcast w 1999 roku. Crazy Taxi jest tak popularne, że od tego czasu udostępniono ją niemal na każdą platformę, w tym na komputery PC, nowoczesne konsole i urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

Kiedy gra po raz pierwszy pojawiła się na smartfony pod koniec 2012 roku, kosztowała 4,99 dolarów. Teraz, zaktualizowaną aplikację, firma SEGA udostępnia za darmo dla wszystkich.

Gra posiada wyświetlanie reklam, co oznacza, że po pierwszym uruchomieniu gry zobaczysz wyskakujące okienka – ale taka cena jest za korzystanie z darmowych pozycji – twórcy musza na czymś zarabiać! Można spodziewać się, że SEGA będzie chciała zwiększyć przychody z gry i doda do aplikacji więcej płatnych funkcji.

Na razie nie pozostało nic innego jak skorzystać z okazji i wsiąść do taksówki przy dźwiękach utworu „All I Want” zespołu The Offspeing.

Mam nadzieję, że Crazy Taxi wciąż zadowoli wytrawnych graczy. Jeśli jeszcze nigdy nie grałeś w tę grę, to teraz jest ku temu świetna okazja, aby pobrać za darmo grę ze sklepu App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play