Koncepcja iPhone’a 8 (Edition) stworzona przez Hajka

Artysta Martin Hajek, znany z tworzenia koncepcji przyszłych iPhone’ów stworzył swoje wyobrażenie o pełnoekranowym iPhone’ie 8 (Edition).

iPhone 8 (X, Edition) by Martin Hajek

Holenderski artysta Martin Hajek jest jednym z najlepszych grafików tworzących koncepcje urządzeń (w tym iPhone’ów), opracował dla niemieckiego magazynu Computer Bild serię grafik z jego wyobrażeniem nadchodzacego, jubileuszowego modelu iPhone’a X aka iPhone 8, albo jak nazywają go niektórzy iPhone Edition.

Na przygotowanych grafikach Hajek przedstawił nową wersję iPhone’a z zakrzywionym ekranem AMOLED, bez widocznych ramek bocznych. Model nie posiada także obramowań na górze i na dole, a aparat i czujniki umiejscowione zostały na ekranie.

Jak widać projekt w dużej mierze opiera się na plotkach i doniesieniach związanych z nowym iPhone’em 8. Czy firma Apple wyda podobnego smartfona bez fizycznego przycisku Home (Początek), który na poniższym koncepcie został zintegrowany z ekranem.

W przeciwieństwie do Galaxy S8, w którym czytnik linii papilarnych znajduje się na tylnej obudowie, w tej projekcji znajduje on się na ekranie.

Przeczytaj także: iPhone 7 na jakiego warto byłoby czekać

Poniżej najciekawsze zrzuty ekranu z konceptem:

iPhone 8 (X, Edition) by Martin Hajek

iPhone 8 (X, Edition) by Martin Hajek

Podwójna kamera, znana z iPhone’a 7 Plus pozostała, ale nie jest wystająca.

iPhone 8 (X, Edition) by Martin Hajek

 

Szczególnie podoba mi się sposób, w jaki Hajek przedstawił połączenie aluminiowej obudowy z czarnym elementem w dolnej części urządzenia – identycznie jak to zrobiono w oryginalnym iPhone’ie z 2007 roku.

iPhone 8 (X, Edition) by Martin Hajek

źródło: iDownloadBlog – 3D artist Martin Hajek imagines what iPhone 8 with nearly full-screen face might look like via Computer Bild – Apple iPhone X im COMPUTER BILD-Design: Wenn das Jubiläums-iPhone so aussieht…