„Toca Life: School” za darmo w sklepie App Store

Aplikacją w ramach Free App of The Week jest edukacyjna „Toca Life: School”, przeznaczona dla najmłodszych użytkowników smartfonów.

Toca Life: School (Free App of The Week)

„Toca Life: School” jest już trzecią aplikacją z serii Toca Life. Podobnie jak poprzednie tytuły z serii, „Toca Life: School” umieszcza Twoje dziecko w fotelu dyrektora, dając mu kontrolę nad stworzeniem własnej historii. W aplikacji znajduje się kilka predefiniowanych animacji, ale nie ma konkretnego scenariusza ani zasad, tak aby Twoje dziecko decydowało o tym, co dzieje się z mieszkańcami Toca Life.

W aplikacji stworzono zupełnie nowe i niepowtarzalne postaci i sceny. Zadaniem dziecka, jest pokierowanie historia życia szkolnego, począwszy od przygotowania się w domu do szkoły, eksperymenty chemiczne w klasie, wybieranie posiłków w szkolnej stołówce, czy granie na placu zabaw podczas przerwy.

Jeśli Twoje dziecko ma problem z utrzymaniem porządku, to aplikacja zawiera kilka elementów, które pozwolą wyuczyć nawyk sprzątania po sobie lub systematyczności.

Niebieska ikonę filmu w górnym prawym rogu to funkcja nagrywania – rejestruje ona głos oraz wszystkie czynności wykonywane na ekranie smartfona lub tabletu. Dzięki temu rodzice i dzieci mogą nagrywać stworzone przez siebie historie. Każde nagranie może trwać maksymalnie 2 minuty. Następnie możesz wybrać podgląd i eksportować film do rolki aparatu lub usunąć z pamięci urządzenia.

Dzięki aktualizacjom i ciekawym dodatkom do serii Toca Life, które pojawią się w przyszłości, w Toca Life znajdzie się jeszcze więcej możliwości i rozrywki dla Twojej pociechy.

Przez najbliższe 7 dni aplikację pobierzesz za darmo ze sklepu App Store i za 9,99 zł ze sklepu Google Play.

Juz 13 kwietnia 2017 roku ma pojawić się kolejny tytuł z serii pt. „Toca Life: Hospital” – tym razem przygoda będzie umiejscowiona w szpitalu.