iPhone 7 na jakiego warto byłoby czekać

Zobacz koncept nowego smartfona iPhone 7 z przyciskiem Home na ekranie.

Koncepcja iPhone'a 7 wg Martin Hajek

 

Biorąc pod uwagę ogromny sukces smartfonów iPhone 6 i iPhone 6 Plus, Apple będzie musiało wyciągnąć wnioski, jeśli ma nadzieję na zwiększenie sprzedaży przy olejnej odsłonie iPhone’a. Choć na pewno wierni fani marki Apple i tak będą stali w kolejce.

Poniższa koncepcja smartfona iPhone 7, to projekt stworzony przez Martina Hajka. Trzeba przyznać, że robi wrażenie i wygląda jak godny następca szóstek.

Koncepcja iPhone'a 7 wg Martin Hajek

W wyobrażeniu kolejnej generacji iPhone’a, smartfon jest ultracienki, według krążących plotek ma posiadać podwójne soczewki aparatu, ale najbardziej oszałamiającą cechą proponowaną w iPhone’ie 7 Hajka jest projekt dotykowego przycisku Home wbudowanego w ekran. Kolejnym feature’em jest świecące logo Apple na tylnej obudowie, no bo przecież lubimy „świecidełka”…

Sami przyznacie, że wizualizacja prezentuje się bardzo dobrze, a pomysł z przyciskiem Home pozwoliłby na zaoferowanie jeszcze więcej miejsca bez konieczności powiększania fizycznych wymiarów samego urządzenia.

Zobacz koncepcję iPhone 7 na filmie

https://youtu.be/kaQxDJF3poQ

Jednak jest mało prawdopodobne, abyśmy zobaczyli aż tak drastyczne zmiany w wyglądzie kolejnego iPhone’a w tym roku. Jeśli Apple będzie podążało przyjętą strategią z ubiegłych lat, to jesienią tego roku zobaczymy iPhone;a 6s i 6s Plus z lepszymi parametrami technicznymi.

źródło: Cult of Mac – iPhone 7 concept features a home button built into the screen via iPhone 7: Exklusive Entwürfe von COMPUTER BILD