HTC zapowiada coś specjalnego na 20 marca

Firma HTC opublikowała teaser z napisem „Spring is coming” zapowiadając coś na 20 marca – ale nie ma się co nastawiać, że będzie to HTC 11.

HTC - Spring is coming 2017

Na swoim tajwańskim profilu na Facebooku, firma HTC opublikowała tajemnicza zapowiedź z napisem „Spring is coming”, czyli w tłumaczeniu „wiosna nadchodzi”. Niespodzianka pokrywa się z równonoca wiosenną, ale nie ma się co łudzić, nie jest to związane z nowym smartfonem HTC 11.

O ile istnieje prawdopodobieństwo, że firma zaprezentuje smartfona, to praktycznie nie ma żadnych szans, że będzie to światowa premiera następcy modelu HTC 10. Nowy smartfon HTC 11 zostanie zaprezentowany prawdopodobnie dopiero na przełomie maja i czerwca 2017 r.

Mówi się, że w marcu możemy zobaczyć następcę HTX One X9, który będzie miał nazwę One X10. W sieci pojawiły się już zdjęcia urządzenia, którego premiera była spodziewana na luty tego roku. Nowy model będzie nieznacznie odświeżony, będzie posiadał 5,5-calowy wyświetlacz 1080 p, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej i procesor MediaTek P10.