Zobacz narodziny androida z filmu „Obcy: Przymierze”

Ten trailer filmu „Obcy: Przymierze” (2017) wygląda jak kolejna reklama Apple’a prezentująca narodziny humanoidalnego robota.

Meet Walter, Alien: Covenant (2017)

W najnowszym filmie Obcy: Przymierze (ang. Alien: Covenant), który jest drugim rozdziałem nowej trylogii (pierwsza część Prometeusz), statek Przymierze dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (w tej roli Michael Fassbender), ocalały z katastrofy Prometeusza.

Teraz Fassbender wraca w filmie Obcy: Przymierze jako Walter, lekko zmanipulowany humanoidalny robot, który nie posiada emocji. Sprawia to, że komunikacja między Walterem a załogą jest nieco utrudniona. Zobacz pierwszy zwiastun filmu.

I jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, co by było, gdyby można było kupić własnego androida, to musisz sprawdzić poniższe wideo promocyjne pt. Meet Walter, które stworzył Lucas, syn Ridleya Scotta. To wideo daje nam pierwsze spojrzenie na to kim są androidy w najnowszy filmie Obcy: Przymierze, który pojawi się w kinie już 19 maja 2017 roku:

Więcej dowiesz sie na specjalnej stronie internetowej: www.meetwalter.com

Plakat akcji Meet Walter:

Plakat Meet Walter (Alien: Covenant)

Oto kilka ujęć z powyższego wideo:

Meet Walter - ujęcie z wideo Alien: Covenant

Meet Walter - ujęcie z wideo Alien: Covenant (Obcy: Przymierze)

źródło: Meet Walter, Alien: Covenant, Obcy: Przymierze