Love You to Bits aplikacją tygodnia w App Storze

Bezpłatną aplikacją tygodnia w sklepie App Store jest zabawna gra logiczna zatytułowana Love You to Bits, w której bitach się zakochasz.

Love You to Bits - Free App of the Week App Store

W ramach cotygodniowej sekcji Free App of the Week w sklepie App Store, Apple udostępniło grę mobilną Love You to Bits. Przez kolejny tydzień będziesz mógł pobrac ten tytuł za darmo na iPhone’a lub iPada, oszczędzając ok. 3,99 euro.

„Love You to bits” to kosmiczna gra przygodowa typu point-and-click, której akcja odbywa się na różnych płaszczyznach w całym wszechświecie. Gracze podążają drogą Kosmo – niezdarnego wędrowca przestrzeni kosmicznej, który wyruszył w poszukiwaniu swojej ukochanej robotki o imieniu Nova.

W grze będziesz odkrywać tajemnicze światy i planety zamieszkałe przez dziwacznych kosmitów. Dodatkowo musisz rozwiązywać zagadki i zbierać ukryte miłosne tokeny. Po ukończeniu każdego poziomu, twórcy zafundowali wizualną część przygody, czyli opowieść stylizowaną motywami kreskówek okraszonych przyjemną ścieżką dźwiękową.

Gra „Love You to bits” kosztuje poza promocją 3,99 euro i wkrótce ma pojawić się także na Androida oraz komputery PC i MAc. Tytuł powstał w wyniku współpracy Alike Studio i Pati.io, które znajdują się w Barcelonie. Zespół został utworzony przez kluczowych twórców nagradzanego Tiny Thief.

A oto oficjalne wideo zapowiadające grę:

Grę pobierzesz za darmo do przyszłego czwartku ze sklepu App Store:

Pobierz aplikację w sklepie App Store