Car Patrol pomoże odnaleźć skradziony samochód lub tablicę

Polska aplikacja mobilna Car Patrol ma za zadanie pomóc zwiekszyć bezpieczeństwo naszych samochodów, tablic rejestracyjnych i nie tylko.

Aplikacja mobilna Car Patrol

Aplikacja Car Partol to rodzima aplikacja, która skupia społeczność właścicieli pojazdów i od razu informuje wszystkich użytkowników aplikacji o skradzionym aucie, aby wszyscy w pobliżu mogli od razu zareagować. Dzięki takiemu rozwiązaniu kierowcy mogą liczyć na pomoc całej społeczności i w razie potrzeby samemu pomóc innym poszkodowanym.

Codziennie w Polsce kradzionych jest kilkadziesiąt samochodów dziennie. Twórcy aplikacji postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyli narzędzie dla społeczności kierowców, którzy mogą liczyć na pomoc i sami pomóc w przypadku napotkania skradzionego samochodu. Aplikacja Car Patrol pozwala przejrzeć listę skradzionych aut, a dzięki filtrowaniu wyników wyszukiwania możne wybrać kryteria według których zostaną wyświetlone wyniki.

Oprócz funkcji związanych z bezpieczeństwem samochodu aplikacja przypomina powiadomieniami push o zbliżającym się przeglądzie lu kończącym OC. Kierowcy posiadający punkty karne będą także pilnowani przez aplikację, dzięki kontrolowaniu ich liczby.

Aplikacja to doskonałe narzędzie, którego jeszcze nie było i z pewnością przypadnie do gustu nie tylko właścicielom samochodów. Kradzieże są na porządku dziennym, a jak wiadomo sąsiedzi i społeczność widzi więcej! Nikt nie chce zostać poszkodowanym w wyniku kradzieży i choć normalny obywatel ma ograniczone możliwości, to dzięki takiej aplikacji można pomóc w odzyskaniu skradzionego samochodu.

Najważniejsze funkcje aplikacji Car Patrol

Najważniejsze funkcje, które posiada appka, to między innymi:

 • informowanie tysięcy ludzi o kradzieży samochodu lub tablicy rejestracyjnej – appka działa na terenie całej Polski i poza naszymi granicami,
 • informacje o skradzionych pojazdach w Twojej okolicy w czasie rzeczywistym,
 • pomoc poszkodowanym w odzyskaniu swojej własności,
 • kontrolowanie liczby punktów karnych,
 • przypomnienia push o upływie terminu: OC/AC i przeglądu technicznego pojazdu,
 • wkrótce autorzy dodadzą kolejne, przydatne funkcje: kontrolowanie zużycia paliwa i kosztów utrzymania pojazdu, sprawdzenie po nr. VIN czy pojazd jest w bazie (aplikacji) skradzionych pojazdów, porównywarka ubezpieczenia OC i AC.

Zrzuty ekranu z aplikacji Car Patrol

Co możesz sprawdzić i zrobić w aplikacji Car Patrol?

W aplikacji można:

 • zarządzać swoim kontem, ustawiając przypomnienia i powiadomienia push,
 • wyszukiwać i przeglądać listę skradzionych pojazdów według własnych kryteriów i w razie zauważenia pojazdu możesz poinformować właściciela,
 • skorzystać z okazji przygotowanych dla członków społeczności,
 • w 3 prostych krokach zgłosić kradzież swojego samochodu lub tablicy rejestracyjnej,
 • zarządzać swoimi zgłoszeniami i przeglądać powiadomienia od innych użytkowników, którzy zauważyli Twój pojazd,

Naklejka dla członków społeczności

Członkowie społeczności Car Patrol mogą zakupić (za 9,99 zł) specjalną naklejkę odblaskową, aby ich pojazd był bardziej rozpoznawalny. Naklejka ma także pomóc w przypadku ewentualnej straty pojazdu. Dzięki naklejce użytkownik otrzymuje także większy obszar powiadomień o 80 km. W wersji standardowej powiadomienia obejmują obszar 20 km, w wersji rozszerzonej aż 100 km.

Naklejka społeczności Car Patrol
Naklejka społeczności

Posiadacze naklejki mogą dodatkowo edytować treści zgłoszenia, dodawać do 5 zdjęć auta, a zgłoszenia zostaną specjalnie wyróżnione.

Aplikacja Car Patrol do świetny pomysł zrzeszenia kierowców, którzy mogą korzystać z rad i doświadczenia społeczności, a przy tym pomóc sobie i Policji w skuteczniejszym odnalezieniu skradzionych aut.

Sprawdź na poniższym wideo, jak działa aplikacja i powiadamianie innych użytkowników:

Aplikację możesz pobrać za darmo ze sklepu Google Play, klikając na poniższy przycisk:

Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Więcej informacji znajdziesz na stronie projektu: carpatrol.pl