Nightgate bezpłatną aplikacją tygodnia w App Store

Do najbliższego czwartku możecie pobrać za darmo w sklepie App Store grę mobilną zatytułowaną Nightgate.

Nightgate - Free App of the Week

W tym tygodniu darmowa aplikacją tygodnia w ramach Free App of The Week jest futurystyczna gra mobilna pt. Nightgate. Apple na czwartek zaktualizowała swoją aplikację promocji Tygodnia z grą Nightgate. Oznacza to, że do najbliższego czwartku możesz pobrać za darmo ten tytuł na iPhone’a lub iPada, oszczędzając prawie 4 euro.

Nightgate jest minimalistyczna gra logiczną z elementami sci-fi, pięknych grafiką i niesamowitą ścieżkę dźwiękową. W grze jest aż 50 poziomów, które możesz przejść na iPhone’ie, iPadzie lub Apple TV.

W grze przenosimy się do 2398 roku, w którym sieć inteligentnych komputerów znanych jako Nightgate, jest ostatnią pozostałą formą życia na Ziemi. Uniknięcie porażki rozwiązują minimalistyczne zagadki w grze wymaga skupienia i opanowania nawigowania po płynnej sieci.

Aby w pełni doświadczyć mechaniki i niecodziennej atmosfery w grze, trzeba po prostu zobaczyć to na własne oczy. Zmiany perspektywy, pulsujące syntezatory i płynna mechanika sprawiają, że gra jest wyjątkowa od samego początku do końca.

Oto wideo przedstawiające grę w akcji:

Grę pobierzesz bezpłatnie ze sklepu App Store do czwartku do godz. ok. 19.00 czasu polskiego:

Pobierz aplikację w sklepie App Store