Green Riding Hood – czyli Zielony Kapturek w App Storze

Bezpłatną aplikacją tygodnia w sklepie App Store jest Green Riding Hood – interaktywna książeczka dla dzieci o Zielonym Kapturku.

Green Riding Hood

W miniony czwartek Apple udostępniło w sekcji Free App of the Week aplikację mobilną dla dzieci i rodziców pod tytułem Green Riding Hood, czyli w wolnym tłumaczeniu na język polski Zielony kapturek. Przez następne 7 dni (od czwartku do czwartku), możesz pobrać ten tytuł za darmo ze sklepu App Store na iPada lub iPhone’a. Aplikacja poza promocją kosztuje około 3 euro.

Zielony Kapturek to interaktywna książeczka dla dzieci i rodziców, która pozwala nauczyć się i poznać prawidłowe zachowania. Jest przepełniona piękną grafiką, minigrami mobilnymi oraz zabawną fabułą, która łączy nowoczesne podejście z klasyczną baśnią.

Przekształcenie babci w nauczycielkę jogi, która jest miłośniczką zielonej herbaty, to tylko jedna z zabawnych historii o Zielonym Kapturku. Spodoba Wam się także postać wilka, który ma trochę inne zadania niż w Czerwony Kapturku. Oprócz zdrowego stylu życia i smacznych przepisów wegetariańskich, znajdziecie w aplikacji wiele zabawnych historyjek.

Green Riding Hood - bajeczna grafika i postacie
Green Riding Hood – bajeczna grafika i postacie

Green Riding Hood dostępny jest w języku angielskim, dlatego jest to dodatkowy sposób na podszlifowanie języka. Oto wideo prezentujące aplikację w akcji:

https://youtu.be/npiGvxLpgvI

Niektóre z kluczowych cech i aplikacji:

  • piękna oprawa graficzna, która ucieszy nie tylko najmłodszych, stworzona przez wielokrotnie nagradzanego ilustratora Andrey Gordeeva.
  • doskonałe interaktywne animacje, które zabiorą Twoje dziecko do magicznego świata,
  • minigry, które dostarczą dziecią wiele zabawy,
  • postać babci Zielonego Kapturka, która gotuje i prezentuje wiele przepisów potrwa na zdrową i zrównoważoną dietę,
  • doskonały podkład lektora – głosu użyczył Alistair Findlay – szkocki aktor, którego filmografia obejmuje takie klasyczne filmy jak „Highlander” oraz „In the Name of the Father”.

Aplikację Green Riding Hood studia Bobaka pobierzesz ze sklepu App Store:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store