Nice Slice – najostrzejsza gra sezonu już dostępna

Gra mobilna Nice Slice to niekończąca się zabawa w cięcie na kawałeczki stworzona przez polskie studio Kool2Play. Zero sprzątania.

Gra mobilna Nice Slice

Umiejętne szatkowanie produktów na zgrabne, drobne kawałeczki to prawdopodobnie najprzyjemniejsza część gotowania. Niezależne studio Kool2Play, znane ze świetnie przyjętej, relaksującej gry rytmicznej Clock Simulator oraz bazującej na intuicji i szacowaniu logicznej grze zręcznościowej Estiman, postanowiło odtworzyć przyjemność z cięcia na ekranach pod postacią gry.

Nice Slice daje użytkownikowi do ręki ostry nóż i dostarcza niekończący się zapas rzeczy do siekania – im mniejsze kawałki, tym więcej punktów. Proste sterowanie, przystępne zasady, satysfakcjonująca rozgrywka, ostry jak brzytwa humor i pogodna grafika, upakowane w jedną kolorową grę trafiają już dziś do sklepów z aplikacjami App Store, Google Play i Steam.

Odkryj ekscytujące akcje specjalne combo i odblokuj więcej rzeczy do posiekania na małe kawałeczki. Rozwijaj swoją precyzję i wyostrz swoje umiejętności, aby uzyskać dodatkowe bonusowe przedmioty do cięcia. Twój wynik zależy w dużej mierze od tego jak będą wyglądały i jaki będą miały kształty Twoje pocięte kawałeczki. Zaawansowany system fizyki w grze może pomóc lub utrudnić próby cięcia. Wszystko to zostało okraszone miłymi dla oka zabawnymi animacjami.

Cechy gry Nice Slice:

  • dynamiczna, nieskończona zabawa w podbijanie punktacji.
  • plejada inspirowanych kulturą masową postaci – ożywionych, kreskówkowych noży,
  • wiele niesamowitych, wysoko punktowanych trików do odkrycia,
  • rozgrywka nagradzająca umiejętności i praktykę,
  • zaawansowany silnik fizyczny, by cięło się realistycznie i przyjemnie.

Przywołajmy w pamięci niesamowitą satysfakcję, którą daje sprawne cięcie przez sam środek jabłka dobrze naostrzonym nożem – mówi Michał Marzęcki, założyciel Kool2Play – Pomnóżmy to milionkrotnie a otrzymamy wciągającą, niezobowiązującą grę, w którą bardzo łatwo się wczuć, ale ciężką będzie przerwać. Nice Slice jest jak odcinek Master Chefa opowiedziany z perspektywy noża! Jeśli chodzi o zabawę ostrymi przedmiotami, nasza gra dostarcza całej związanej z tym przyjemności, bez ryzyka skaleczeń i konieczności sprzątania.

Nice Slice - screen z gry

Grę pobierzesz za darmo ze sklepu Google Play lub App Store (a także na komputery w sklepie Steam), klikając na poniższe przyciski – podczas krojenia uważajcie na palce!

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa