Drugi darmowy okres próbny? Takie rzeczy tylko w Netflixie.

Netflix oferuje kolejny okres próbny osobom, które już dawno nie korzystały z serwisu odkąd wystartował ze swoją oferta w Polsce.

Drugi okres próbny dla użytkowników Netflixa

Serwis z filmami i serialami Netflix jest niewątpliwie jedna z najlepszych usług tego rodzaju, z jakich miałem okazję korzystać. W Polsce usługa wystartowała w styczniu 2016 roku i wówczas oferta bardzo różniła się od tego co mamy obecnie. Zaledwie rok temu tylko garstka filmów posiadała napisy, nie mówiąc o lektorze czy dubbingu. Dzisiaj oferta jest tak bogata i w pełni przetłumaczona na polski, że ciężko znaleźć czas, żeby obejrzeć upatrzone tytuły.

Po starcie serwisu w Polsce wiele osób było rozczarowanych, ale skorzystali z darmowego okresu próbnego. Teraz Netflix, mając na uwadze, że mógł wówczas stracić wiernych użytkowników, po raz kolejny oferuje darmowy okres próbny dla osób, które dawno nie skorzystały z serwisu. W rozsyłanym e-mailingu czytamy (grafika powyżej):

Tak wiele się zmieniło od Twojego odejścia! Serwis Netflix jest coraz lepszy. Nie martw się, nadal nie ma żadnych reklam ani zobowiązań. Co nowego? Dodaliśmy mnóstwo nowych świetnych filmów, seriali i programów.
Skorzystaj z kolejnego bezpłatnego okresu próbnego. Co miesiąc dodajemy kolejne filmy i seriale.

Oferta na kolejny okres próbny wygasa 1 kwietnia 2017 r. (sobota). Oferta ma pewne ograniczenia i niektórzy odbiorcy mogą nie kwalifikować się do skorzystania z niej. Oferta nie jest skierowana do aktualnych lub niedawnych członków serwisu Netflix. Netflix może ograniczać uprawnienia do bezpłatnego okresu próbnego, aby zapobiec nadużyciom. Po bezpłatnym okresie próbnym zaczną obowiązywać miesięczne opłaty za członkostwo.

Nie wszystkie osoby są jednak uprawnione do kolejnego bezpłatnego okresu próbnego. Rejestracje związane są ściśle z ID urządzenia, sposobem płatności lub adresem e-mail używanym do rejestracji konta. Aby skorzystać z oferty, powinniście otrzymać odpowiednią wiadomość e-mail i po zalogowaniu spróbować skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego. Pamiętajcie, że Netflix zacznie naliczać opłaty po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego (po miesiącu), chyba że anulujesz przedłużenie w dowolnym czasie przed końcem okresu próbnego. Netflix nie zwraca częściowych kwot, jeśli chcielibyście zrezygnować na przykład po dniu lub w połowie płatnego okresu.

Aktualnie płatne subskrypcje zaczynają się od 34 zł za pakiet podstawowy, 43 zł za pakiet Standard i 52 zł za pakiet Premium. Netflix dopuszcza wykupienie pakietu i podzielenia opłaty na 4 osoby, aby oglądać wygodnie filmy i seriale w tym samym momencie na różnych urządzeniach. Wówczas miesięczna subskrypcja wynosi jedynie 13 zł na osobę!

Cennik pakietów Netflix (luty 2017)

Aby korzystać z usługi należy mieć dostęp do internetu szerokopasmowego i urządzenie, które umożliwia odtwarzanie filmów w serwisie Netflix (komputer, smartfon, tablet, smart TV albo konsola).

źródło: Netflix