Google I/O 2017 odbędzie się 17-19 maja

Tegoroczna konferencja Google I/O 2017 odbędzie się w dniach od 17 do 19 maja w Shoreline Amphitheatre.

Google I/O 2017

Google zapowiedziało w oryginalny sposób datę i lokalizację tegorocznej konferencji Google I/O 2017 dla programistów. Odbędzie się ona w trzy dni maja: 17, 18 i 19 maja 2017 roku w Shoreline Amphitheatre w Mountain View w Kalifornii.

Pojawiła się także nowa strona internetowa wydarzenia Google I/O 2017, ale nie ma na niej jeszcze żadnych nowych informacji. Do tej pory, 10 ostatnich konferencji I/O odbyło się w Moscone Events Center w San Francisco.

Biorąc pod uwagę fakt, że konferencja po raz kolejny odbędzie się nad wybrzeżem, to możemy się spodziewać, że zainteresowanie i frekwencja będą nieco wyższa niż w przypadku Moscone. Szanse zdobycie biletu na I/O są bardzo małe, ale w zeszłym roku zwiększono liczbę wolnych miejsc dla programistów i przedstawicieli mediów.

Tweet opublikowany dzisiaj na oficjalnym koncie Android Developers zawierał wskazówki na temat tego kiedy wydarzenie się właściwie odbędzie.  Strona Save the Date także się zmieniła i zawiera kilka ciekawych elementów – wybierz na niej Puzzle i wciśnij przycisk Go!, żeby rozwiązać zagadkę w serwisie GitHub.

Czy ktoś z Was się wybiera na tegoroczne I/O 2017?