Oglądaj konferencję Google na żywo (4.10.2016)

Zobacz, jak i gdzie oglądać transmisję konferencji Google #madebygoogle online, która odbędzie się we wtorek 4 października 2016 roku.

jak i gdzie oglądac konferencję Google #madebygoogle online w internecie (na żywo)?

We wtorek, 4 października 2016 r. o godzinie 17.00 18.00 polskiego czasu odbędzie się konferencja „Made by Google”, podczas której gigant zaprezentuje swoje nowe produkty i usługi.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w internecie na oficjalnym kanale Google’a na YouTube’ie oraz na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Poniżej zamieściliśmy oficjalny streaming online konferencji, który będzie aktywny już za około 50 godzin (tak wskazuje licznik w momencie publikacji tego wpisu).

Podczas konferencji Made by Google zostaną prawdopodobnie zaprezentowane głównie nowe urządzenia, w tym długo oczekiwany Pixel i Pixel XL, Chromecast Ultra do streamingu wideo oraz router Google Wi-Fi. Wiele mówi się o nowym hybrydowym systemie operacyjnym o nazwie kodowej Andromeda, który miałby łączyć w sobie Chrome OS oraz Androida. Oznaczałoby to, że system byłby uniwersalny dla urządzeń mobilnych i komputerów.

Oglądaj konferencję Made by Google na żywo

Po wydarzeniu przeczytasz u nas podsumowanie nowości – tego co zostanie zaprezentowane podczas wtorkowej prezentacji Google’a. Jeśli nie będziesz mógł oglądać konferencji na żywo z pewnością Google udostępni pełny zapis streamingu online, który będziesz mógł obejrzeć później.

Z niecierpliwością czekam na nowości od Google’a!

źródło: Strona wydarzenia #madebygoogle