Ustaw na tapecie zdjęcie z wnętrzem iPhone’a

W tym tygodniu mamy tapetę dla geeków ze zdjęciem wnętrza iPhone’a – do wyboru trzy warianty dla iPhone’a 7, iPhone’a 6s i iPhone’a 5s.

Tapeta z wnętrzem iPhone'a

Zwykle na tapetach smartfonów goszczą zdjęcia naszych bliskich, albo ciekawe surrealistyczne wzory galaktyk, kropel wody itp. Dzisiejsza propozycja tapety pozwali Ci zobaczyć, co kryje się za wyświetlaczem iPhone’a.

Z pewnością nie raz oglądaliście wideo, na których pokazane było wnętrze iPhone’a. Choć największy obszar zajmuje oczywiście bateria, to w każdym z modeli iPhone’a poukładane są precyzyjnie inne niezbędne elementy i układy.

Poniżej możesz pobrać jedna z trzech tapet ze zdjęciami tego co znajduje się w środku poszczególnych iPhone’ów. Wszystkie zdjęcia wykonane są w wysokiej rozdzielczości. Jeżeli chcesz pobrać tapetę na iPhone’a i przeglądasz tę stronę w przeglądarce mobilnej Safari, przytrzymaj dłużej palcem wybrane zdjęcie i zachowaj zdjęcie w rolce aparatu. Następnie w Ustawieniach wybierz tło ekranu z zapisanych zdjęć.

Jeżeli nie macie ochoty ustawiać takiej tapety, to przynajmniej możecie w spokoju zobaczyć co skrywają wewnątrz smartfony Apple’a.

Tapeta dla iPhone’a 7 (oryginalne zdjęcie wnętrza tego modelu):

Tapeta iPhone 7 wnętrze smartfona

Tapeta dla iPhone’a 7 Plus (oryginalne zdjęcie wnętrza tego modelu):

Tapeta iPhone 7 Plus wnętrze smartfona

Tapeta dla iPhone’a 6s (oryginalne zdjęcie wnętrza tego modelu):

Tapeta iPhone 6s wnętrze smartfona

Tapeta dla iPhone’a 6s Plus (oryginalne zdjęcie wnętrza tego modelu):

Tapeta iPhone 6s Plus wnętrze smartfona

Tapeta dla iPhone’a 5s (oryginalne zdjęcie wnętrza tego modelu):

Tapeta iPhone 5s wnętrze smartfona

źródło: Jim Gresham iDownloadBlog – Wallpapers of the week: iPhone 7 internals