Noodles! aplikacją tygodnia w sklepie App Store

Gra logiczna Noodles! na iOS-a, która normalnie kosztuje ok. 2 euro, teraz dostępna jest za darmo w ramach Free App of The Week.

Noodles! - aplikacja tygodnia w App Store

W tym tygodniu aplikacja tygodnia na iOS-a jest gra logiczna Noodles! Poza promocją aplikacja kosztuje ok 2 euro, a teraz można ją pobrać po raz pierwszy za darmo na iPhone’a lub iPada w ramach sekcji Free App of The Week w sklepie App Store. Promocja będzie obowiązywać do tego czwartku.

Gra Noodles!, która jest połączeniem puzzli i gry logicznej jest niezwykle wciągająca a zasady są banalnie proste. Wystarczy połączyć wszystkie elementy układanki ze sobą, aby stanowiły układ zamknięty. Warto wyobrazić sobie figury jako pojedyncze rury, przez które musi przepłynąć woda i gotowe :) Każdy kolejny poziom jest coraz trudniejszy i z pewnością nie będziecie się nudzić.  Gdy stracicie cierpliwość, warto odpocząć, bowiem gra jest świetnym arcytrenerem naszych szarych komórek.

Minimalistyczny dizajn i spokojna ścieżka dźwiękowa, pozwolą się zrelaksować podczas rozwiązywania łamigłówki.

Screen z gry mobilnej Noodles! na iOS-aScreen z gry Noodles! na iOS-a

W opisie gry czytamy, że wystarczy dotknąć, aby odpowiednio obrócić i połączyć wszystkie kawałki makaronu (noodles) i choć figury z każdym poziomem przypominają bardziej skomplikowane instalacje rur niż poplątany makaron, to trzeba się nagłówkować, żeby zdobyć 5 gwiazdek.

Zobacz przykładową rozgrywkę, na poniższym filmie:

Gra Noodles! iOS-a ma ponad tysiąc wciągających zagadek, a najlepsze jest to, że wszystkie poziomy sa odblokowane, dzięki czemu od razu można przejść do następnego poziomu. W aplikacji nie ma żadnych dodatkowych zakupów – tylko Ty i łamigłówki – idealne na zbliżające się jesienne wieczory!

Grę pobierzesz za darmo ze sklepu App Store, klikając na poniższy przycisk:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: Lummox Labs