Samsung zapowiedział Galaxy S7 edge Olympic Edition 2016

Firma Sasmung zapowiedziała limitowaną edycję smartfona Galaxy S7 edge Olympic Games Limited Edition z okazji rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio.

Samsung Galaxy S7 edge Olympic Games Limited Edition - limitowana edycja Rio 2016

Zgodnie z zapowiedziami, z okazji Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio, firma Samsung Electronics zaprezentował wczoraj w Sao Paulo w Brazylii, limitowaną edycję smartfona Galaxy S7 Olimpic Games Limited Edition. Samsung poinformował również o wydaniu specjalnej oficjalnej aplikacji mobilnej Rio 2016, która dostępna jest na urządzenia z systemem iOS, Android  i Windows. Na początku sierpnia br. zostanie ona uaktualniona o nowe treści związane z Olimpiadą w Rio.

We współpracy z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim (MKO), Samsung dostarczy olimpijczykom 12 500 smartfonów Galaxy S7 edge Olympic Games Limited Edition wraz ze słuchawkami Gear IconX.

Po raz pierwszy w historii, Igrzyska Olimpijskie będą posiadały własny oficjalny smartfon, który oznaczony został logiem olimpijskim (wzor pięciu pierścieni w pięciu oficjalnych barwach igrzysk) na obudowie urządzenia. Kolory pierścieni z logo Igrzysk będą również widoczne w interfejsie użytkownika na ekranach telefonów a także w aplikacji wiadomości, telefonu, kontaktów i na pasku powiadomień. Smartfon będzie posiadał także tematyczne tapety związane z Olimpiadą w Rio 2016. Sportowcy oprócz limitowanego smartfona otrzymają także bezprzewodowe akcesoria, w tym słuchawki IconX. Posiadają one czujniki tętna w uchu, a przy okazji odtwarzają muzykę, w połączeniu ze smartfonem mogą śledzić aktywność fizyczną i czynności życiowe przez aplikację S Health.

Samsung udostępni swój najnowszy model smartfona również kibicom. Niestety będzie on dostępny tylko w wybranych krajach od 18 lipca (w tym Brazylii, Stanach Zjednoczonych, Chinach, Niemczech i Korei).

Aplikację Rio 2016 pobierzesz klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa Samsung