Samsung zapowiada Galaxy S7 edge Olympia

Wszystko wskazuje na to, że 7 lipca 2016 r. zostanie wydany Samsung Galaxy S7 edge (Ge7) w wersji olimpijskiej – zobacz oficjalną zapowiedź urządzenia.

Samsung Ge7 Olympia (2016) - teaser

Dzisiaj, na niemieckiej wersji strony Samsunga pojawiła się wideozapowiedź olimpijskiej edycji smartfona Samsung Galaxy S7 edge (Ge7 Olympia), z której dowiadujemy się, że urządzenie zostanie ujawnione 7 lipca 2016 r.

Nie należy jednak spodziewać się jakichś spektakularnych zmian w specyfikacji Samsung Galaxy S7 edge Olympic Edition. Zmieni się prawdopodobnie jedynie obudowa, na której pojawią się kolorowe wykończenia w barwach flagi olimpijskiej: żółty kolor wokół przycisku home i przedniego głośnika, czerwony i zielony na bocznych przyciskach a niebieski wokół tylnej kamery i na dole w postaci olimpijskiego logo.

Można spodziewać się, że wewnątrz smartfona zastaniemy masę olimpijskich aplikacji i motywów tematycznych.

Nie po raz pierwszy Samsung wydaje specjalną wersję swoich słuchawek związanych tematycznie z Igrzyskami Olimpijskimi. Cztery lata temu z okazji Olimpiady w 2012 roku, wyprodukowana została ograniczona liczba specjalnej edycji modeli Samsung Galaxy SIII i Samsung Galaxy Note, a także specjalna wersja Samsunga Galaxy Note 3 na  Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 2014 r.

Teaser Ge7 ready!

Już w czwartek 7 lipca br., Samsung będzie kontynuować tę tradycję i wyda specjalna olimpijską edycję Samsung Galaxy S7 edge Olympic Edition. Już za kilka dni dowiemy się, czy zmieni się specyfikacja urządzenia i jaką będzie miało cenę.

Samsung Galaxy S7 edge Olympia

źródło: Samsung via Phone Arena