Darmowy internet mobilny przez weekend od Orange

W ramach zadośćuczynienia za wczorajszą awarię sieci Orange, operator daje darmowy internet mobilny przez cały weekend.

Wczoraj od godzin popołudniowych do 2.00 w nocy abonenci sieci Orange w całej Polsce mieli problemy z wykonywaniem połączeń i korzystaniem z internetu mobilnego. Na szczęście komunikacja w social mediach i na blogu rzecznika firmy była rzetelna i na bieżąco informowano o postępach napraw sieci.

Awarie się zdarzają i trzeba się z tym liczyć – nie tylko w sieci Orange. Dzisiaj w ramach przeprosin firma ogłosiła, że w najbliższą sobotę i niedzielę, czyli 9 i 10 lipca 2016 roku, wszyscy klienci będą mogli korzystać z mobilnego internetu za darmo w całym kraju.

Z okazji mogą skorzystać wszyscy klienci indywidualni i biznesowi sieci Orange i nju mobile. Jeśli korzystacie z pakietów, to transmisja danych z weekendu ich nie zmniejszy. Rozliczenia dokonane zostaną automatycznie bez konieczności kontaktu z operatorem.

Darmowy internet mobilny od Orange przez weekend w ramach przeprosin

Orange zachował się profesjonalnie i z godnością potrafi to wynagrodzić swoim klientom – nawet tak drobny gest jest dzisiaj rzadkością. Gratulujemy Orange profesjonalizmu i odpowiedniej reakcji – tak powinna wyglądać komunikacja z klientami podczas kryzysowych sytuacji.

źródło: Blog Orange