6 GB na Wakacje za 6 zł od Orange

Operator Orange po raz kolejny uruchomił wakacyjną promocję 6 GB na Wakacje dla posiadaczy telefonów na kartę.

Promocja 6 GB za 6 zł w Orange na kartę

Wakacyjna promocja w sieci Orange jest już tradycją i także w tym roku można skorzystać z atrakcyjnego pakietu 6 GB za jedyne 6 zł. Edycja promocji na pakiety danych internetu mobilnego w 2016 roku niewiele różni się od poprzednich, warto jednak zwrócić uwagę na sposób aktywacji pakietu.

Poniżej znajdziesz szczegóły.

Kto może skorzystać z pakietu 6 GB za 6 zł w Orange?

Pakiet mogą wykupić korzystający z oferty na kartę: Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Free na kartę, Orange SMART oraz abonenci ofert Zetafon i Minutofon.

Pakiet 6 GB za 6 zł jest ważny 30 dni i można go aktywować od 20 czerwca do 31 sierpnia, czyli przez całe wakacje.

Zobacz także: Aktualne promocje doładowań telefonów na kartę

Jak aktywować pakiet 6 GB za 6 zł w Orange?

Pakiet można aktywować SMS-em wysyłając hasło AKT6 na numer 260 lub wprowadzić z klawiatury telefonu kod *110*77# i potwierdzić zieloną słuchawką. W ciągu 24 godzin otrzymasz SMS-a z informacją o aktywacji pakietu.

W każdej chwili możesz sprawdzić stan pakietu, wprowadzając krótki kod *110*77# lub wysyłając SMS-a o treści STAN6 pod numer 260 (koszt zgodny z cennikiem w Twojej ofercie).

Po 30 dniach lub po wyczerpaniu pakietu można aktywować pakiet ponownie, dzięki czemu można cieszyć się tanim dostępem do internetu mobilnego przez całe wakacje. Regulamin promocji i szczegóły oferty znajdziesz na stronie internetowej Orange.

źródło: Orange