Jak oglądać konferencję Apple’a WWDC16 na żywo?

Firma Apple udostępniła specjalną stronę, na której 13 czerwca 2016 r. będzie transmitowane online Keynote z konferencji WWDC 2016.

Aktualizacja 2017:
Jak i gdzie oglądać konferencję Apple’a 12 września 2017 r. o godz. 19.00?

Apple dodało specjalną stronę internetowej, na której potwierdza plany transmisji online dla Keynote konferencji Worldwide Developers Conference 2016 (WWDC 2016). Prezentacja otwierająca imprezę odbędzie się w poniedziałek 13 czerwca 2016 roku o godzinie 19.00 czasu polskiego (a o 10.00 rano czasu lokalnego) w Bill Graham Civic Auditorium w San Francisco.

Gdzie i jak oglądać konferencję Apple’a WWDC 2016 online?

Całe wydarzenie, które zaplanowane jest na 2 godziny, będziesz mógł obejrzeć na żywo w przeglądarce Safari (6.0.5 lub nowszej) na komputerze Mac (z systemem OS X 10.8.5 lub nowszym) i urządzeniach z systemem iOS 7 (lub nowszym) poprzez streaming dostępny na stronie internetowej wydarzenia oraz za pośrednictwem Apple TV.

Posiadacze komputerów PC z systemem Windows 10, będą mogli także ogądać streaming online (w technologii HLS) za pośrednictwem przeglądarki Microsoft Edge.

Na Apple TV drugiej i trzeciej generacji (z oprogramowaniem w wersji minimum 6.2) będzie dostępny kanał wydarzenia, a na czwartej generacji Apple TV, konferencja będzie transmitowana za pośrednictwem aplikacji WWDC, która w tym roku została posiada dodatkowe opcje. Apple jeszcze nie zaktualizowało swojej aplikacji na Apple TV o  informacje na temat streamingu online wydarzenia.

Jak oglądać konferencję Apple'a WWDC 2016 na żywo?

Jak zawsze, zaraz po konferencji Apple’a, na mobiRANK.pl przeczytasz o wszystkich nowościach, które zostaną zaprezentowane przez giganta z Cupertino. Oczekuje się, że na tegorocznej konferencji Worldwide Developers Conference 2016, firma skupi się na nowym oprogramowaniu i usługach – nowych systemach operacyjnych iOS, OS X, watchOS i tvOS oraz nowych funkcjach płatności mobilnych Apple Pay.

Dodaj do swojego kalendarza na iPhone’ie przypomnienie o konferencji, klikając na ten link: Konferencja Apple WWDC 2016 – przypomnienie.