Aplikacja dla wybierających się na EURO 2016

Oficjalna aplikacja mobilna UEFA EURO 2016 Fan Guide dostarcza praktycznych informacji dla kibiców, którzy wybierają się na Mistrzostwa w Piłce Nożnej we Francji.

oficjalna aplikacja mobilna na UEFA EURO 2016 Fan Guide

UEFA EURO 2016 Fan Guide to specjalna aplikacja mobilna, która została przygotowana po to, by dostarczać istotnych informacji dla kibiców wybierających się na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2016 we Francji. Aplikacja dostępna jest w języku angielskim, francuskim i niemieckim, i została zaprojektowana tak, aby służyć pierwszą pomocą turystyczną podczas dla fanów piłki nożnej, którzy będą odkrywać miasta gospodarzy tegorocznego turnieju EURO.

W aplikacji użytkownicy znajdą informacje na temat tego jaki wybrać środek transportu na stadion i jak poruszac się między miastami we Francji. Platforma noclegowa zintegrowana z appką pomoże natomiast znaleźć najlepszy nocleg.

Oprócz biletów i noclegów, oficjalna aplikacja zawiera najnowsze informacje na temat piłkarskiego święta UEFA EURO 2016, a fani znajda w niej najświeższe wyniki meczów.

Martin Kallen, dyrektor generalny UEFA Events SA, powiedział, że aplikacja mobilna została stworzona dla każdego, nie tylko dla fanów  UEFA EURO 2016. Za pomocą jednego kliknięcia, kibice mają mieć dostęp do wszystkich praktycznych informacji na temat miast, w których odbędą się mecze.

Screen z aplikacji mobilnej UEFA EURO 2016 Fan Guide Screen z aplikacji mobilnej UEFA EURO 2016 Fan Guide

Aplikacja nie zastąpi przewodnika po Francji i profesjonalnych aplikacji z mapami i rezerwacją noclegów, ale z pewnością będzie stanowiła doskonałe uzupełnienie dla każdego kibica, który zainteresowany jest mistrzostwami, lub wybiera się specjalnie na EURO 2016 do Francji.

Pobierz aplikację za darmo na urządzenia z systemem iOS w App Store lub na urządzenia z systemem Android w sklepie Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa UEFA