Uber rozwozi pączki z okazji tłustego czwartku

Firma Uber w tym roku znowu rozwozi pączki z okazji tłustego czwartku, a zebraną kwotę przekaże na cele charytatywne.

Akcja charytatywna z uberPĄCZKI - Uber

Uber przyzwyczaił nas, że w specjalne dni i święta jest blisko swoich klientów. Podobnie jak w zeszłym roku (Darmowe pączki od Ubera w tłusty czwartek), przewoźnik udostępnił możliwość zamawiania pączków przez aplikację mobilną Uber. W tym roku, zamiast darmowych pączków zorganizowano znacznie lepszą akcję – płacą 10 zł wspierasz szczytny cel!

Wraz z Bankami Żywności firma przygotowała akcję specjalną – uberPĄCZKI z dostawą do domu. Każde zamówienie, które zawiera 4 świeże pączki to kalorie o wartości 10 zł dla Banków Żywności. Dzięki akcji uberPĄCZKI możesz wesprzeć Bank Żywności w Twoim mieście, a tym samym osoby najbardziej potrzebujące, a jednocześnie wypełnić tradycję – bo nawet jeśli nie wierzysz w przesądy, zjedzenie jednego pączka zagwarantuje Ci pomyślność przez cały rok.

W czwartek 4 lutego, w godzinach od 10:00 do 16:00 w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu dostarczane będą pączki pod same drzwi w ciągu kilku minut.

Jak zamówić pączki i wziąć udział w akcji charytatywnej?

  • Otwórz aplikację Uber na smartfonie w Tłusty Czwartek, 4 lutego 2016, w godzinach 10:00-16:00
  • Wybierz opcję „uberPĄCZKI” w aplikacji i zamów uberPĄCZKI na żądanie za 10 zł. Płatność zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta.
  • W ciągu kilku minut, kierowca dostarczy 4 świeżutkie pączki pod adres wskazany w aplikacji.
    WSKAZÓWKA: Skontaktuj się z kierowcą, aby usprawnić Wasze spotkanie – Uber planuje rozwieźć tysiące pączków.
  • Koszt dostawy każdego pudełka uberPĄCZKÓW to 10 zł* (możesz zamówić maksymalnie 2 pudełka) – zebrane w ten sposób kalorie po akcji przekazane zostaną Bankom Żywności.

uberPĄCZKI w aplikacji mobilnej Uber

Jak jeszcze możesz wspomóc Banki Żywności?

Wrzuć w mediach społecznościowych  zdjęcie, na którym pokazujesz jak świętujesz Tłusty Czwartek z #uberPĄCZKAMI. Za każdą fotkę otagowaną #uberPĄCZKI Uber przekaże dodatkową złotówkę na Banki Żywności. Dodatkowo, aby zachęcić Was do zamawiania, w każdym mieście w pudełkach ukryto kilka niespodzianek. Zamawiajcie i pomagajcie. W tym roku kalorie w Tłusty Czwartek nie będą puste!

źródło: Uber Newsroom – Kalorie nie muszą być puste #uberPĄCZKI