Google I/O 2016 już 18-20 maja w Mountain View

Konferencja Google I/O 2016 odbędzie się w dniach 18-20 maja br. w Mountain View – być może zobaczymy wtedy kolejną wersję Androida N?

Sundar Pichai - Google

Już rezerwuj sobie czas na coroczną konferencję Google I/O 2016. Prezes Google Inc. Sundar Pichai ogłosił na swoim profilu Google+, że konferencja dla programistów I/O 2016 odbędzie się w Shoreline Amphitheatre w Mountain View w dniach 18-20 maja 2016 roku.

Będzie to 10. z kolei  już konferencja I/O Google’a dla programistów Androida. Impreza będzie streamowana w internecie, zapewne na kanale YouTube.

Możemy się z pewnością spodziewać dłuuugiego Keynote, podczas którego najprawdopodobniej zobaczy lub uzyskamy informacje na temat: najnowszego Android Wear, VR i wszystkie inne rzeczy, nad którymi pracownicy Google’a ciężko pracują.

Podobnie jak w latach ubiegłych możemy spodziewać się, że zobaczymy wstępną wersję następnej wersji Androida N, który być może będzie oznaczony numerem 7.0? W ubiegłym roku na Google I/O zaprezentowany został Android M, który został nazwany Android 6.0 lub Marshmallow.

źródło: Google+, Engadget