Choinka z dowozem od Ubera za 70 zł

W ramach promocji #UberCHOINKA, w środę 16 grudnia Uber przywiezie choinkę z podstawką prosto do domu.

UberCHOINKA - Uber przywozi choinki do domu za 70 złFirma Uber przyzwyczaiła nas do okolicznościowych akcji specjalnych. Tym razem z okazji z zbliżających się świąt, przewoźnik będzie rozwoził żywe choinki we wszystkich w miastach, w których działa usługa.

Zobacz także poprzednie akcje organizowane przez Ubera:

Już w środę 16 grudnia 2015 r. w godzinach od 15.00 do 21.00, kierowcy Ubera będą rozwozić choinki w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu. W tym czasie możesz zamówić przez aplikację mobilną Uber, dowóz jodły kaukaskiej o wysokości 1 m wraz z drewnianą podstawą w całkowitej cenie 70 zł. Kwota zostanie pobrana z Twojego konta lub karty kredytowej podanej w aplikacji.

Jak zamówić choinkę przez aplikację mobilną Uber?

  • otwórz aplikację Uber w środę 16 grudnia między 15.00 a 21.00,
  • wybierz opcję UberCHOINKA w aplikacji i zamów za 70 zł drzewko świąteczne z dostawą do domu,
  • w ciągu kilku minut, kierowca dostarczy najwyższej jakości, świeżą jodłę kaukaską do wysokości 100 cm, z drewnianą podstawką pod Twoje drzwi,
  • płatność zostanie pobrana z Twojego konta Uber.
Screen z aplikacji podczas akcji UberCHOINKA
Widok z aplikacji Uber podczas akcji UberCHOINKA

Organizatorzy spodziewają się  że pomimo wielu kierowców rozwożących choinki, popyt tego dnia będzie bardzo wysoki. Jeśli nie uda Ci się zamówić drzewka przy pierwszej próbie, można próbować do skutku.

Oprócz tego do 22 grudnia, można wziąć udział w konkursie fotograficznym. Wystarczy zrobić zdjęcie swojej choinki i wrzucić je na Facebooka, Instagrama lub Twittera z hashtagiem #UberCHOINKA oraz swojego tagiem miasta. Do wygrania przygotowano 3 przejazdy o wartości 50 zł każdy oraz gadżety od Ubera – przygotowano 5 nagród pocieszenia, po jednej dla zwycięzcy z Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Poznania i Wrocławia.

Jeśli nie korzystałeś jeszcze z Ubera możesz wpisać kod zniżkowy CHOINKA, aby otrzymać 50 zł na pierwszy przejazd. Jeśli czytasz ten wpis po okresie promocji użyj mojego kodu 2voux na 25 zł.

Zobacz także nasza relację jak jeździ się z Uberem?

źródło: Uber Newsroom – #UberCHOINKA na żądanie