Uber zawiezie Cię na wybory

Kolejna akcja promocyjna Ubera, tym razem #JadeNaWybory i aż 50 zł na przejazdy.

Uber - akcja promocyjna #JadeNaWybory

Przewoźnik osobowy Uber nie próżnuje i oferuje swoim klientom wiele atrakcji i akcji promocyjnych. Od początku moich przygód z Uberem jestem zadowolony i polecam te usługi tym, którzy cenią sobie wygodę i pewnośc, że taksówka przyjedzie i zawiezie nas na czas. Nie musisz mieć ze sobą gotówki, wystarczy, że zainstalujesz aplikację mobilną Uber i dodasz swoją kartę płatniczą.

Tym razem Uber, podobnie jak w przypadku wyborów prezydenckich, zawiezie nas na wybory parlamentarne w ramach akcji #JadeNaWybory. Oprócz tego, że możecie wygodnie pojechać do swojego lokalu wyborczego, Uber pomoże Wam w przekonaniu znajomych do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach parlamentarnych 25 października 2015 r. i jeśli zaprosicie do skorzystania z usług możecie zgarnąć 50 zł za jedną osobę.

Na czym polega akcja #JadeNaWybory?

Od 16 października, do momentu zakończenia wyborów, Uber podwoi wartość Twojego prywatnego kodu promocyjnego do Uber. Teraz podarujesz bliskim aż 50 zł na darmowy przejazd do urn wyborczych, a w momencie gdy polecona osoba go wykona, Ty również otrzymasz 50 zł kredytów w aplikacji Uber. Warto skorzystać z tej promocji i wziąć udział w głosowaniu!

Jak zdobyć 50 zł na przejazdy Uberem?

Jesli nie masz jeszcze konta w Uberze, możesz je założyć przez aplikację lub na stronie internetowej. Możesz wykorzystać także nasz kod promocyjny i od razu zdobyć 50 zł na przejazdy (kod dla nowych użytkowników):

 • link rejestracyjny:  uber.com/invite/2vouk
 • lub po zainstalowaniu aplikacji mobilnej Uber wejdź do zakładki zniżki i wpisz kod: 2vouk

Jeżeli jesteś już użytkownikiem Ubera, to możesz udostepnić swój kod znajomym i wspólnie możecie zgarnąć po 50 zł na przejazdy:

 • Otwórz aplikację mobilną Uber lub wejdź na stronę riders.uber.com/profile i zaloguj się do swojego profilu.
 • Przejdź do zakładki Darmowe Przejazdy i podziel się ze znajomymi swoim kodem dodając tag #JadeNaWybory w treści swojego postu.
 • Każda znajoma osoba, która wprowadzi Twój kod w aplikacji, otrzyma 50 zł na darmowy przejazd.
 • Gdy polecona przez Ciebie osoba zakończy swój pierwszy przejazd, Twoje konto zostanie zasilone kredytami w wysokości 50 zł na jeden przejazd w Uber.

Masz możliwość zmiany swojego prywatnego kodu na bardziej przyjazny i łatwiejszy do zapamiętania. Pamiętaj, że każda nowa osoba, która wykona przejazd przy pomocy Twojego kodu, to dodatkowe darmowe przejazdy dla Ciebie.

Co więcej, każdy użytkownik, który osiągnie jeden z poniższych progów przed północą 25 października, otrzyma prezent w postaci kolejnych darmowych przejazdów! Na przykład, jeśli 25 Twoich znajomych wykona pierwszy przejazd to otrzymasz kolejne 25 darmowych przejazdów. Będzie ich w sumie aż 50! Takie podwójne doładowanie – warto!

liczba pierwszych przejazdów znajomychliczba darmowych przejazdów bonusowych
105
1510
2525

Jak wziąć udział w wyborach?

Upewnij się, że masz prawo oddać głos w miejscu, w którym będziesz przebywał 25 października. Jeżeli na co dzień mieszkasz w Warszawie, Krakowie lub Trójmieście, a jesteś zameldowany w innym okręgu, złóż wniosek o wydanie zaświadczenia do prawa do głosowania. Jeśli wiesz, w którym lokalu chcesz oddać swój głos, złóż wniosek o dopisanie do spisu wyborców do 20 października w urzędzie miasta lub gminy właściwym dla lokalu wyborczego. Natomiast zaświadczenie o prawie do głosowania upoważnia Cię do oddania głosu w dowolnym lokalu wyborczym. Zaświadczenie to możesz otrzymać do 23 października w urzędzie miasta lub gminy właściwym dla Twojego miejsca zameldowania.

Warunki akcji promocyjnej #JadeNaWybory

 1. Użytkownik otrzymuje darmowy przejazd o wartości do 50 zł za każdą poleconą osobę, która wykona przejazd w ramach aplikacji Uber. Darmowy przejazd z polecenia nie ma terminu wygaśnięcia.
 2. Bonusowe przejazdy od Uber będą naliczane na podstawie pierwszych przejazdów wykonanych przez osoby polecone w terminie 17.10 – 25.10
 3. Darmowe przejazdy bonusowe od Uber będą miały termin ważności do północy 31.11.2015
 4. Uber zastrzega możliwość zawieszenia konta oraz/lub odebrania darmowych przejazdów w przypadku podejrzenia, że zostały one zdobyte w nieuczciwy sposób.
 5. Uber zastrzega możliwość weryfikacji oraz rozstrzygnięcia ważności przejazdów wykonanych z polecenia.
 6. Osoby, które osiągnęły progi bonusowe zostaną o tym poinformowane do dnia 27.10.2015

źródło: Blog Uber – #JadeNaWybory A Ty?