Etui Smart Battery Case od Apple wydłuży czas pracy iPhone’a

Apple wprowadziło do sprzedaży oficjalne etui Smart Battery Case z baterią, która wydłuży czas pracy iPhone’a 6s.

Etui Apple Smart Battery Case grafitowe na iPhone'a 6 i 6s

Dzisiaj Apple po cichu wprowadziło na rynek nowe silikonowe etui z baterią Smart Battery Case dla iPhone’a 6 i 6s.

Etui Smart Battery Case zostało zaprojektowane specjalnie dla iPhone’a 6s i iPhone’a 6, aby je skutecznie chronić i wydłużyć czas działania bez doładowywania. Miękka wyściółka z mikrofibry chroni telefon, a zawias z miękkiego elastomeru ułatwia zakładanie i zdejmowanie etui. Natomiast idealnie gładki silikon sprawia, że telefon świetnie leży w dłoni.

iPhone z etui z baterią może być ładowany jednocześnie, nie ma potrzeby ładować osobno etui i smartfona. Jedno naładowanie Smart Battery Case wystarcz, aby rozmawiać do 25 godzin dłużej, korzystać z internetu w sieci LTE nawet przez 18 godzin oraz jeszcze dłużej odtwarzać dźwięk i wideo (do 20 godzin). Po założeniu etui Smart Battery Case poziom naładowania inteligentnej baterii wyświetla się na ekranie blokady iPhone’a i w Centrum powiadomień.

Etui z baterią współpracuje z akcesoriami Lightning, takimi jak przewód ze złącza Lightning na USB (dołączony do iPhone’a) oraz stacja dokująca Lightning do iPhone’a (sprzedawana osobno). Możesz wybrać spośród dwóch kolorów biały i grafitowy.

Etui Apple Smart Battery Case białe na iPhone'a 6 i 6s

Nowe akcesorium kupisz w polskim sklepie Apple Store za 475 zł (kolor biały lub grafitowy).

źródło: Apple Store