Nowa oferta internetu mobilnego w Play

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Play zapowiedziało nowe taryfy internetu mobilnego na abonament z routerem lub samą kartą SIM. Oferta będzie dostępna od jutra.

Nowe taryfy internetu mobilnego w Play będą dostępna dla wszystkich klientów indywidualnych i firmowych już od jutra, 12 sierpnia 2015 r.

Najtańsza opcja dla klientów indywidualnych to abonament tylko SIM za 19,99 zł miesięcznie z pakietem 6 GB na transfer danych internetowych. Najdroższa opcja za 89,99 zł to nielimitowany dostęp do internetu mobilnego w zasięgu sieci.

W wersji z modemem/routerem Wi-Fi najtańszy abonament zaczyna się od 34,99 zł z 15 GB na transfer danych internetu mobilnego.Przez pierwsze 3 miesiące wszyscy abonenci otrzymają  nielimitowany transfer GB, a obecni klienci dodatkowo 50-procentową zniżkę na abonament w tym okresie. We wszystkich taryfach rozpoczynających się od 49,99 zł będzie można korzystać z internetu mobilnego bez limitu w nocy, w godzinach od 0:00 do 9:00 rano. Na specjalną ofertę mogą liczyć studenci, którzy będą mogli podpisać umowę „tylko SIM” na 9 miesięcy (rok akademicki).

W najdroższej ofercie za niemal 90 zł operator telekomunikacyjny Play będzie oferował internet mobilny bez limitu przez cały okres trwania 24-miesięcznej umowy.

Sprawdź także nasze zestawienia internetu domowego, mobilnego z routerem (urządzeniem mobilnym) oraz na kartę:

Zobacz jak wygląda nowa taryfa internetu mobilnego w Play z routerem/modemem:

Play internet mobilny z routerem lub modemem

Zobacz jak wygląda nowa taryfa internetu mobilnego w Play tylko z kartą SIM

Play internet mobilny tylko SIM

Specjalne pakiety promocyjne z internetem mobilnym w Play

W nowej ofercie Playa przewidziano także specjalne pakiety promocyjne z internetem mobilnym:

  1. w cenie 69,99 zł miesięcznie: Samsung Galaxy J1, router bezprzewodowy Huawei E5573 i pakiet 60 GB na transfer danych (umowa na 24 miesiące).
  2. w cenie 89,99 zł miesięcznie: notebook Lenovo G40-30, smartfon Microsoft Lumia 535, router Wi-Fi Huawei i pakiet 20 GB danych na internet mobilny (umowa na 36 miesięcy).
Zestaw promocyjny z internetem mobilnym, smartfonem i routerem Wi-Fi w sieci Play

Oferta internetu mobilnego dla firm w sieci komórkowej Play

Operator zaprezentował także nowe taryfy internetu mobilnego dla firm. Podobnie jak dla klientów indywidualnych przedstawiono dwa warianty: z routerem lub modemem oraz tylko z kartą SIM. Poniżej szczegóły oferty i miesięczne koszty abonamentów.

Oferta internetu mobilnego dla firm (z routerem lub modemem) w sieci Play

Play internet mobilny z routerem lub modemem dla firm

Oferta internetu mobilnego dla firm (tylko karta SIM) w sieci Play

Play internet mobilny tylko SIM dla firm

źródło: Blog Play – Nowa oferta Play Internet