Reklama iPhone’a pt. „Photos & Videos”

Apple przedstawia kolejną nową reklamę iPhone’a w ramach trwającej kampanii.

Kadr z reklamy iPhone'a pt. „Photos & Videos”
Już za miesiąc zobaczymy nowe iPhone’u, a tymczasem Apple kontynuuje kampanię reklamową If it’s not an iPhone, it’s not an iPhone (z ang. Jeśli nie jest to iPhone, to nie jest to iPhone). Dzisiaj na kanale YouTube firma zamieściła kolejny spot reklamowy swojego smartfona pt. Photos & Videos, w której skupia się na możliwościach fotograficznych i nagrywania filmów wideo.

W reklamie nie ma nic nadzwyczajnego: ułożone iPhone’y obok siebie wyświetlają zdjęcia i filmy w różnych barwach i tonacjach. Towarzyszący obrazowi lektor zachwala popularność iPhone’a jako prostego w obsłudze aparatu fotograficznego i kamery.

Każdego dnia kręcone są iPhone’em miliony niesamowitych zdjęć i filmów. To dlatego, że robienie zdjęć i kręcenie filmów za pomocą iPhone’a jest bardzo łatwe.

Styl spotu nawiązuje do pozostałych reklam z tej kampanii, które mogliście zobaczyć w lipcu tego roku: Loved, iPhone – Hardware & Software i Amazing Apps. Podobnie jak w poprzednich filmach na końcu wyświetlane jest hasło: If it’s not an iPhone, it’s not an iPhone.

W ramach najnowszych działań reklamowych, Apple niedawno uruchomiło kampanię internetową: Why There’s Nothing Quite Like an iPhone (z ang. Dlaczego nie ma drugiego takiego urządzenia jak iPhone), która koncentruje się na funkcjach, które odróżniają iPhone’a od innych urządzeń konkurencji. Apple skupia się na takich funkcjonalnościach jak: integracja sprzętu mobilnego i oprogramowania iOS, szeroka gama aplikacji mobilnych, aparat fotograficzny, bezpieczeństwo, Touch ID i Apple Pay.

źródło: Apple via Macrumors