Internetowe Rewolucje Google’a

Google napędza polskie sukcesy rozpoczynając program Internetowych Rewolucji w Polsce.

Internetowe Rewolucje Google

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać internet do zdobywania nowych klientów i rozwijania swojej firmy, dołącz do Internetowych Rewolucji Google’a.

Dzięki pozyskanym umiejętnościom przedsiębiorcy będą w stanie nie tylko wprowadzić rozwiązania internetowe w swojej działalności, ale przede wszystkim zrobić to świadomie i w optymalny dla swoich potrzeb sposób. Dla niektórych firm może to oznaczać po prostu obecność w internecie, dla innych nastawienie na użytkowników internetu mobilnego, wdrożenie sprzedaży internetowej lub wykorzystanie narzędzi w chmurze, niektóre z kolei mogą rozpocząć cyfrowy eksport.

Program rozpoczyna się na Śląsku

Prowadzisz firmę na Śląsku, chcesz ją rozwijać i zdobywać nowych klientów? Chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać do tego internet? Google chętnie w tym pomoże, wystarczy, że zapiszesz się na darmowe szkolenie oraz indywidualne warsztaty ze specjalistą, aby dokonać rewolucji w swojej firmie.

Całość programu składa się z dwóch etapów:

  • otwarte darmowe szkolenia z umiejętności internetowych prowadzone przez specjalistów z Google’a
  • indywidualne warsztaty – spotkaj się ze specjalistą, aby przedyskutować potrzeby Twojej firmy i uzyskać porady przygotowane specjalnie dla Ciebie

Dlaczego warto?

Dzisiaj każda firma, duża lub mała, może wykorzystać internet do znalezienia nowych klientów i zwiększenia sprzedaży. Sprawdź, jak możesz dokonać internetowej rewolucji w swojej firmie za pomocą prostych narzędzi, które pomogą przekształcić Twoje pomysły w sukces biznesowy. Internetowe Rewolucje to program, w którym zdobędziesz potrzebne umiejętności internetowe. Zapisz się i zacznij działać.

  • małe i średnie przedsiębiorstwa, które uważają internet za ważny, eksportują ponad dwukrotnie częściej niż te, które przywiązują do niego mniejszą wagę
  • wartość rynku handlu elektronicznego w Polsce w 2015 roku wyniesie 33 mld zł

Sprawdź szczegóły Internetowych Rewolucji Google na stronie w źródle artykułu i zarejestruj się już dziś! Na stronie programu przeczytasz także historię Adam Jankowiaka z Chocolissimo, który twierdzi, że AdWords bez dwóch zdań pomaga nam się rozwijać i podkreśla, że internet odegra ważną rolę w realizowaniu planów zdobycia pozycji najlepszego na świecie internetowego sklepu z czekoladą.

Dlaczego Google zdecydowało się na uruchomienie Internetowych Rewolucji?

Już wkrótce w Unii Europejskiej będziemy mieli jednolity rynek cyfrowy, który zniesie bariery w handlu i usługach elektronicznych. To wielka szansa, ale też duże wyzwanie dla polskiej gospodarki, tym bardziej że poziom przyswajania technologii cyfrowych przez nasz sektor MŚP jest wciąż bardzo niski.

Jak na rynku cyfrowym wygląda polski sektor MŚP?

W kontekście jednolitego rynku cyfrowego to właśnie poziom przyswojenia technologii cyfrowych przez MŚP będzie przesądzał o ich sukcesie lub porażce, a w konsekwencji – o kondycji naszej gospodarki. Tymczasem, jak wynika z badania „Polskie firmy z sektora MŚP – znajomość i używanie narzędzi do komunikacji” przeprowadzonego w maju br. przez Millward Brown, pomimo że 83% przedsiębiorstw uważa, iż internet jest ważny lub niezbędny w prowadzeniu ich działalności, a 60% z nich dostrzega korzyść ze zwiększenia umiejętności internetowych swoich pracowników, to w ubiegłym roku tylko 33% podjęło w tym kierunku jakiekolwiek działania. Tymczasem już teraz te polskie firmy, które rozwijają się w internecie, zwiększają swoją efektywność i zaczynają docierać do klientów nie tylko w kraju, ale i na całym świecie.

Jak polscy przedsiębiorcy korzystają z internetu?

Internetowe Rewolucje dostępne są pod adresem: internetowerewolucje.pl

źródło: Google Blog Polska – Internetowe Rewolucje – pomagamy przedsiębiorcomInternetowe Rewolucje