Uber jeździ także w Trójmieście

Po błyskawicznym rozwoju Ubera w Warszawie i Krakowie, nadszedł czas na start w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Uber w Trójmieście

Trzy miasta na co dzień tętniące życiem, w czasie sezonu letniego pękają w szwach. Start Ybera w Gdańsku, Gdyni i Sopocie tuż przed rozpoczęciem wakacji nie jest przypadkowy. Pierwszy przejazd Uberem w Trójmieście wykonała Ida, autorka bloga Moja Trawa. Po krótkim spotkaniu na Szafarni, pierwsza pasażerka uruchomiła aplikację, zamówiła samochód i po kilku minutach była już w drodze do ECS. W deszczowe dni jak ten, jazda z Uber jest idealnym rozwiązaniem.

Zobacz także nasze wrażenia z jazdy Uberem: Uber – mogę tak jeździć!

Skorzystaj z mojego kodu 2vouk i odbierz 25 zł na pierwszy przejazd.

Jak zamówić Ubera?

  • Otwórz aplikację Uber na swoim smartfonie, upuść pinezkę lub wprowadź adres i zamów przejazd – w ciągu kilku minut, Twój kierowca przyjedzie pod wskazany adres.
  • W każdej chwili możesz sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się Twój kierowca – zostaniesz powiadomiony, gdy będzie dojeżdżał na miejsce.
  • Nie martw się o gotówkę. Wszystkie płatności przetwarzane są automatycznie przez Twoją kartę podłączoną do konta Uber. Gdy zakończysz przejazd, na e-maila otrzymasz podsumowanie opłaty.
  • Jedziesz w większym gronie? W Uberze możesz podzielić się ze znajomymi opłatą za przejazd.
  • Chcesz jeździć całkiem za darmo? Udostępnij swój kod promocyjny i podaruj Twoim bliskim 25 zł na pierwszy przejazd Uberem. Gdy tylko zakończą przejazd, Ty również otrzymasz 25 zł!

Uber – promocja w Trójmieście na 50 zł

Wpisz kod: UBERTROJMIASTO i odbierz 50 zł na dwa przejazdy o wartości 25 zł każdy. Przewoźnik spodziewa się, że w najbliższych tygodniach popyt będzie bardzo wysoki, dlatego nieustannie pracuje nad powiększaniem bazy kierowców-partnerów.

Ile kosztuje przejazd Uberem w Trójmieście?

Cena przejazdu Uberem w Trójmieście

Stawka za przejazd Uberem w Trójmieście obliczana jest według wzoru: opłata podstawowa 5 zł + 0,25 zł za minutę + 1,40 zł za kilometr. Opłata minimalna to 5 zł. Uber pobiera także 10 zł za rezygnację z przejazdu.

źródło: Uber – Twój Uber Właśnie Przybył Do Trójmiasta!