Nowy odtwarzacz YouTube z filmami w 4K

Weź udział w programie TestTube i przetestuj nowy eksperymentalny odtwarzacz w serwisie YouTube.

Nowy odtwarzacz YouTube i filmy w jakości 4K

 

Wypróbuj eksperymentalne funkcje, które dostępne są dla wszystkich w nowym playerze YouTube. Nowy odtwarzacz YouTube jest jeszcze bardziej dopracowany, nie przeszkadza w odtwarzaniu filmów i zawsze dobrze się wyświetla.

Jak wypróbować i włączyć nowy odtwarzacz YouTube z możliwością oglądania filmów 4K?

  • wejdź na stronę programu TestTube
  • na samym dole strony znajdziesz przycisk Zacznij korzystać z odtwarzacza (w każdej chwili można przywrócić stary odtwarzacz, ale nowy na pewno bardziej przypadnie Ci do gustu)
  • testuj nowe funkcje i oglądaj filmy wideo na YouTube’ie w jeszcze lepszej jakości obrazu

Teraz na YouTube’ie możesz znaleźć filmy w ultrawysokiej rozdzielczości 4K. Najwyższa dostępna jakość to 2160p, co oznacza niesamowitą wyrazistość i ilość szczegółów wzbogacających każdy film, niezależnie od tematyki. Pamiętaj, że nie każdy komputer/urządzenie poradzą sobie z odtwarzaniem filmów w 4K. Jeśli masz dobry i wydajny sprzęt wypróbuj koniecznie nowe funkcje – robią wrażenie.

Nowy player YouTube z możliwościa odtwarzania filmów w jakości 4K (Transformers 4)
Nowy player YouTube z możliwościa odtwarzania filmów w jakości 4K (Transformers 4 trailer)

Aby znaleźć filmy 4K, wyszukaj na YouTube’ie interesujące Cię materiały, a potem kliknij Filtry→ 4K. Możesz też zajrzeć na playlistę z filmami 4K, które zostały wybrane przez serwis YouTube.

Jeżeli jakość 4K i rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli to dla Ciebie za mało, spróbuj odpalić te filmy z prędkością 60 kl./s. Na tej playliście znajdziesz kilka filmów, które pozwalają skorzystać z obu funkcji na raz.

Nowy player YouTube z możliwościa odtwarzania filmów w jakości 4K (Guardians of the galaxy)
Nowy player YouTube z możliwościa odtwarzania filmów w jakości 4K (Guardians of The Galaxy Trailer)

Jak Wam się podoba nowy wygląd odtwarzacza YouTube? Według mnie jest całkiem przyzwoity i bardziej nowoczesny i umożliwia włączy ultra wysoką jakość filmów! Uważajcie, żeby nie przegrzały Wam się komputery!

źródło: YouTube, TestTube