Od teraz OnePlus One bez zaproszenia na zawsze

Z okazji pierwszych urodzin smartfona OnePlus One, chiński producent zapowiedział sprzedaż flagowca bez systemu zaproszeń

OnePlus One bez zaproszenia na zawsze

OnePlus One miał swoją premierę 23 kwietnia 2014 roku. Z okazji pierwszych urodzin pierwszego i jak do tej pory jedynego smartfona, chiński producent ogłosił dzisiaj, że smartfon będzie sprzedawany bez systemu zaproszeń.

Początkowo OnePlus One można było kupić tylko posiadając zaproszenie, później w każdy wtorek każdy mógł zamówić smartfona bez zaproszenia: OnePlus One kupisz co wtorek bez zaproszenia.

Począwszy od dziś, producent OnePlus One otworzył system sprzedaży dla każdego bez zaproszenia na zawsze przez 7 dni w tygodniu.

Firma OnePlus wspomina na swoim blogu, że już nigdy nie wróci do sprzedaży OnePlus One w systemie zaproszeń. Jednak nadchodzący następca flagowca OnePlus 2 na początku będzie dostępny tylko przez zaproszenie.

OnePlus sprzedało ponad milion sztuk OnePlus One, w tym roku zamierza sprzedać od 3 do 5 milionów smartfonów do końca 2015 roku.

Przez najbliższe 24 godziny firma przygotowała także 75-proc. zniżkę na akcesoria: etui OnePlus Flip Covers i Premium Screen Protectors. Dodatkowo pokrowce Bamboo StyleSwap będą teraz dostępne także bez zaproszenia (do wyczerpania zapasów). Należy pamiętać, że promocja jest ważne tylko w następujących regionach: USA / Kanadzie, Unii Europejskiej, Hong Kongu i na Tajwanie.

OnePlus Dog Una Chooses Today’s Big Discount

źródło: OnePlus Blog – Open Sales for the OnePlus One, Forever