Bezpłatne naklejki Apple Pay dla sprzedawców

Apple uruchomiło specjalną stronę internetową, przez którą sprzedawcy honorujący płatności Apple Pay mogą zamówić bezpłatne naklejki do oznaczenia swoich sklepów.

Apple Pay - payment mark guideline

Apple Pay szybko stało się najczęściej używanym rozwiązaniem mobilnego portfela w świecie (w Stanach Zjednoczonych), ale znalezienie firm, które je akceptują nadal nie jest wcale takie proste. Aby pomóc firmom, Apple uruchomiło dzisiaj nową stronę internetową, przez którą oferuje bezpłatne naklejki z logo płatności mobilnych Apple Pay które można nakleić przy kasach i drzwiach sklepów.

Specjalna srona Apple Pay dla sprzedawców

Naklejka ma informować o tym, że dany sklep akceptuje płatności mobilne Apple Pay.

Aby otrzymać darmowy zestaw promocyjny Apple Pay, firma musi odwiedzić stronę ApplePaySupplies.com i wypełnić formularz zamówienia (wygląda na to, że wysyłka obowiązuje na terenie USA).

Oznaczenie Apple Pay
Przykład zastosowania naklejki Apple Pay

Każdy zestaw promocyjny Apple Pay zawiera następujące elementy:

  • naklejki na szybę w dwóch rozmiarach
  • naklejki na kasy w dwóch rozmiarach
  • Application Tool

Apple udostępniło również plik wektorowy .eps z logo Apple Pay dostępny do pobrania na swojej stronie internetowej, a także wytyczne (przewodnik) jak stosować logo Apple Pay.

Pobierz: logo i Apple Pay Payment Mark Guidelines

Brandbook logo Apple Pay określa, jak należy używac ​​znak towarowy Apple Pay na stronach internetowych, w e-mailach, graficznych reklamach internetowych, terminalach płatniczych i w e-sklepach.

Aby zwiększyć świadomość akceptacji płatności mobilnych Apple Pay, Apple zaleca sklepom umieszczanie swojego logo w sąsiedztwie innych znaków takich jak Visa, Mastercard i American Express.

apple-pay-brandbook-guideline
Zastosowanie logo Apple Pay

źródło: Apple Pay Supplies, Apple Pay: Merchants FAQ, Cult of Mac – Apple launches website offering free Apple Pay decals