Mr Jump pobrany 5 mln razy w ciągu 4 dni!

Prosta gra mobilna na iOS-a pt. Mr Jump odnotowała ponad 5 milionów pobrań w ciągu czterech dni.

Gra: Mr Jump animacja

W ten weekend gra mobilna Mr Jump została zdobyła niebywałą popularność. Być może retro gry sa teraz w cenie? Francuskie studio 1 Button zgarnęło już 5 mln pobrań w ciągu zaledwie czterech dni, a dzięki modelowi przychodów z reklam i zakupowi w aplikacji już może poszczycić się pokaźnymi dochodami!

Mr Jump to bardzo prosta platformowa gra wydana przez studio 1Button. Celem gry to jest skakanie, aby uniknąć pułapek i ukończyć poziom. Wystarczy dotknąć ekranu w dowolnym miejscu, aby wykonać ruch. Wszystkie poziomy zostały starannie zaprojektowane w stylu klasycznych tytułów na Atari.

Do przejścia dostępnych jest 12 poziomów, zaprojektowanych w innym stylu/środowisku (równiny, las, góry, Japonia….). Całości towarzyszy specjalnie dobrana do klimatu gry muzyka.

Mr Jump dostępny za darmo w App Storze. W grze znajdziemy dwie opcje zakupów w aplikacji: jedna aby usunąć reklamy, a druga aby pominąć poziom. Gra dostępna jest w 14 językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, włoskim, niemieckim, chińskim (tradycyjnym i uproszczonym), japońskim, tajskim, koreańskim, rosyjskim, tureckim i arabskim. Jednak znajomość języka nie jest potrzebna do gry w Mr Jump :)

Mr Jump - screen

Pobierz grę na iPhone’a lub iPada z App Store’a:

Pobierz w App Store

źródło: 1Button – Mr Jump, Techcrunch – iOS Game Mr Jump Leaps To 5M Downloads After Four Days On The App Store