Spotify aktualizuje swoją aplikację na iOS-a

Spotify zapowiedziało aktualizację swojej aplikacji mobilnej na iPhone’a i iPada i przedstawia nowe funkcje apki.

Obsługa gestów w aplikacji Spotify

Spotify ogłosił aktualizację swojej aplikacji na iOS-a. W nowej wersji dodano kilka nowych bardzo przydatnych funkcji. Między innymi szybszy odsłuch wybranych utworów po dotknięciu i przytrzymaniu utworu. Aplikacja ma obsługiwac dużo przydatnych gestów, aby łatwiej i szybciej odtwarzać i zachowywać ulubioną muzykę.

Wystarczy przesunąć palcem w prawo, aby dodać  utwór do kolejki odtwarzania albo w lewo aby dodac do swojej biblioteki ulubionej muzyki.

Obsługa gestów w aplikacji Spotify Obsługa gestów w aplikacji Spotify

W App Storze wciąż dostępna jest jeszcze stara wersja, ale już wkrótce powinna być dostępna dla każdego do pobrania lub zaktualizowania. Spotify planuje również dodać podobne funkcje dostosowane do desktopowej wersji aplikacji.

Zobacz nową aplikację w działaniu na poniższym filmie:

Spotify ujawniło na początku miesiąca (15 milionów subskrybentów Spotify), że ma już 15 mln abonentów, dzięki czemu wciągu sześciu miesięcy osiągnięto piećdziesięcioprocentowy przyrost użytkowników. Apple oczywiście już szykuje swoją usługę do strumieniowego przesyłania muzyki w postaci przeorganizowanej aplikacji Beats Music.

Aplikację pobierzesz za darmo na iPhone’a i iPada tutaj.

źródło: Spotify – Introducing Touch Preview. A better way to preview any song, album, artist or playlist