Aplikacja mobilna 23. finału WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny stawia na kontakt z wolontariuszami i darczyńcami za pomocą aplikacji mobilnej na iOS-a i Androida.

23 WOŚP - aplikacja mobilna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Aplikacja mobilna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy WOŚP 23 została przygotowana we współpracy z Play i CocoLab. Aplikacja dostępna jest na telefony z systemem iOS i Android.

Rozgrzej palce, wyostrz zmysły i wytęż szare komórki – sprawdzimy je w pełnym pułapek sprawdzianie z historii Orkiestry. Przed Tobą cztery poziomy i pięć szans na każdym z nich. Dołącz do grona WOŚPoznawców!

Aplikacja 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to nie tylko podnosząca ciśnienie i drenująca baterię frajda. Znajdziesz w niej również:

  • aktualności ze strony Fundacji (dzięki RSS)
  • możliwość dania piątaka (przez SMS Premium)
  • statystyki na gorąco i z pierwszej ręki (przez dostęp do internetu)
  • całodobową mapę wydarzeń (dzięki lokalizacji (GPS/BTS/Wi-Fi) i cocolabMap™ (Beta))
  • wibracje – to w grze
  • doskonałe wszystko (to wszędzie)

23. WOŚP - aplikacja mobilna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ale my tu gadu-gadu, a inni już walczą o tytuł WOŚPoznawcy. Nic nie tracisz, a dodatkowe kompetencje zawsze przydadzą się do CV :-)

#WOŚPoznawcy są wśród Was. Jesteś jednym z nich?

Jeśli tak, to pobierzcie za darmo aplikację mobilną 23 WOSP na Wasze smartfoniszcza z Androidem lub iOS-em i grajcie razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w 2015 roku już po raz 23.

Kliknij na poniższy przycisk, aby pobrać appkę wprost z Twojego sklepu z aplikacjami.

Pobierz w App Store Pobierz z Google Play

O 23. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dokładnie 11 stycznia 2015 roku 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 22 lata działalności zakupiła tysiące urządzeń za kwotę ponad 590 mln zł. Wszystko dzięki hojności darczyńców. Dzisiaj ogłaszany temat 23. Finału precyzuje cel najbliższej zbiórki – „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

źródło: informacja prasowa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy