HTC pokaże nowy smartfon Desire na CES 2015?

„always Desire more” – czy HTC pokaże nowy smartfon z serii Desire na targach technologicznych CES 2015.

HTC Desire na CES 2015

Na oficjalnym koncie firmy Weibo pojawił się teaser, który jednoznacznie zapowiada nowego smartfona z niedrogiej linii Desire tajwańskiego producenta smartfonów HTC. W sieci można znaleźć wiele plotek na temat nowych urządzeń, które zobaczymy na tegorocznych targach technologicznych CES 2015 w Las Vegas, nie dziwi więc fakt, że im bliżej tym więcej różnych doniesień.

Zobacz także: CES 2015 już w styczniu

Jeśli nowy flagowy telefon to nie Hima, którego specyfikację opublikował serwis AnTuTu, to tak naprawdę może być każdy inny :) Wiadomo, że nie będzie to smartfon z górnej półki. Upleaks pisze na Twitterze o HTC A52 – czyli kolejnym modelu HTC Desire z między innymi 13 MP aparatem z przodu (telefon do selfie) i podwójnym slotem na karty SIM.

Niestety brak jakichkolwiek szczegółów i oficjalnych informacji ze strony HTC. Plotki w sieci wskazują, że będzie to s,artfon w wielu wariantach kolorystycznych (granatowy, żywy niebieski, ciemnofioletowy, mandaryn tango (hmm?), biała glinka, migdałowy i inne śmieszne nazwy kolorów). Wszystkie z tych wariantów kolorystycznych miałyby sens biorąc pod uwagę  psychodeliczne kolory widoczne na grafice teaserowej.

HTC Desire na CES 2015 - teasr

Możliwe, że wszystkie te informacje wyciekły celowo i nalezy je traktowac z przymrużeniem oka, a o wszystkim i tak dowiemy się już 6 stycznia 2015 po targach CES 2015.

Na pewno damy Wam znać!