Konferencja mobilna Yahoo już w lutym 2015 roku

Yahoo zaprezentuje zestaw narzędzi programistycznych dla aplikacji mobilnych na swojej pierwszej konferencji mobilnej, która odbędzie się 19 lutego 2015 roku.

YAHOO mobile  developer conference

Yahoo ogłosiło wczoraj, że zorganizuje swoją pierwszą konferencję dla deweloperów – Yahoo Mobile Developer Conference, która odbędzie się 19 lutego 2015 roku.

Yahoo potwierdziło, że planuje udostępnić nowy zestaw narzędzi programistycznych dla aplikacji mobilnych, które pomogą programistom lepiej rozumieć swoich użytkowników i wpłyną na wzrost zarabianych pieniędzy przez ich aplikacje.

Amerykanie spędzają dzisiaj więcej czasu używając smartfonów niż na oglądaniu telewizji – wykonanie aplikacji mobilnych i praca programistów jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dołącz do nas, aby poznać zestaw narzędzi, które pomogą Ci lepiej zrozumieć programowanie dla użytkowników mobilnych i pomoże poprawić zarobki Twoich aplikacji.  Sesje na konferencji pomogą programistom rozwiązać niektóre z największych problemów, które dotyczą zatłoczonego rynku aplikacji mobilnych.

Yahoo nie zdradza zbyt wielu szczegółów na temat wydarzenia, jak i samych narzędzi, które zamierza udostępnić. FLURRY nabyte przez Yahoo może być pewną wskazówką. Obecnie firma oferuje usługi analityczne do śledzenia wydajności aplikacji mobilnych oraz mobilną platformę reklamową dla wydawców i reklamodawców aplikacji mobilnych.

Programiści i wszyscy zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat Yahoo Mobile Developer Conference zaplanowanej na 19 lutego 2015 w San Francisco, mogą zarejestrować się na oficjalnej stronie konferencji, aby otrzymywać najświeższe informacje.

źródło: informacja prasowa – Developers, Mark Your Calendars! Yahoo Sets Date for Mobile Developer Conference Featuring Flurry