Apple Campus 2 widziany z lotu drona

Zobaczcie wideo nakręcone dronem nad placem budowy budynku Apple’a – Campus 2.

Apple Campus 2

Na powyższej animacji możecie zobaczyć, jak finalnie będzie wyglądał nowy budynek Apple’a Campus 2. Budowa rozpoczęła się na początku tego roku i Apple ma nadzieję oddać budynek do użytku w 2016 roku. koszt budowy to ok 2 miliardy dolarów.

Zobacz także: 

Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda zaawansowanie prac nad nowym iSpaceshipem w kształcie UFO, zobaczcie poniższy film nakręcony dronem wyposażonym w kamere GoPro i przelatującym nad placem budowy.
Do tej pory mogliśmy zobaczyć kilka zdjęć z lotu ptaka, ale film nakręcony dronem (od użytkownika jmcminn) oddaje bardzo ciekawy widok na to, jak kampus nabiera kształtów.

Apple Campus 2 construction video – August 2014 – shot with GoPro

Jak widać na filmie, okrągły zarys budynku jest coraz bardziej widoczny. Campus 2 był jednym z ostatnich dużych projektów, które zainicjowała Steve Jobs, a zaprojektowany został przez legendarnego architekta Normana Fostera.

Wokół i wewnątrz kampusu będą ogrody, kilometry ścieżek, podziemne garaże, teatr, miejsca do organizowania imprez medialnych, a nawet elementy związane ze sztuką. Co najważniejsze, Campus 2 będzie wspólnym miejscem pracy tysięcy pracowników Apple’a, zamiast jak obecnie w różnych lokalizacjach rozsianych po całym Cupertino w Kalifornii.

źródło: Cult of Mac – Take in Apple’s massive new spaceship campus site via drone