PolyGen – aplikacja do tworzenia wyjątkowych tapet

PolyGen to polska bezpłatna aplikacja do tworzenia ciekawych tapet pod iOS-em.

PolyGen

Jeśli chcecie mieć wyjątkową tapetę, której prawie na pewno nikt inny nie ma, skorzystajcie z aplikacji PolyGen. Aplikacja generuje niepowtarzalne tapety na bazie wielokątów i zestawu kolorów. Odświeżając możecie wygenerować swój własny projekt tapety i wyeksportować do rolki aparatu, skąd ustawicie jako tło na swoim iPhone’ie lub iPadzie.

Tapety są w stonowanych pastelowych kolorach, więc doskonale wpasowuje się w styl iPhone’a 5c. Bardziej wymagający i kreatywni użytkownicy mogą skorzystać z edytora zdjęć do rozmycia tła, aby pozbyć się przejść między poligonami. Każdy wzór jest unikatowy.

PolyGen App
PolyGen App

Wiele aplikacji mobilnych z tapetami oferuje gotowe zdjęcia lub wzory, ta aplikacja pozwala na wygenerowanie własnego wzoru w ulubionych kolorach. Możesz mieć pewność, że nie zobaczysz takiej samej tapety u kogoś innego – chyba, że sam ją udostępnisz :)

W bezpłatnej wersji aplikacji PolyGen wyświetlane sa reklamy, ale nie przeszkadzają w użytkowaniu. Za 0,89 euro można dokupić w aplikacji możliwość wyboru kolorów, rozmiar komórki  poligonu i rodzaj nachylenia kątów.

PolyGen App

Aplikacja dostępna jest na urządzenia działające pod iOS-em 6 lub nowszym i jest zoptymalizowana pod iPhone’a 5. Aplikację PolyGen pobierzecie klikając na poniższy przycisk.

Pobierz w App Store