Reklama Macbooka Air pt. Stickers

W nowej reklamie Macbooka Air pt. Stickers (Naklejki) Apple nie mówi nic o właściwościach ani wyglądzie Macbooka.

Reklama Macbooka Air pt. Stickers

W nowej reklamie Apple wykorzystało muzykę od Hudsona Mohawke. Nie ma w niej nic na temat baterii, specyfikacji sprzętowej ani wyglądu. Widzimy różne naklejki na pokrywie Macbooka i zwieńczenie spotu hasłem: The notebook people love. czyli po polsku Notebook, który ludzie kochają.

Osobiście podoba mi się koncept spotu i powrót do prostego przekazu. Keep It Simple Stupid – czyli zrób to najprościej jak możesz świetnie pasuje do filozofii marki. Wreszcie pojawił się spot Apple’a, od kampanii Think Different, który mogę powiedzieć, że mi się wreszcie podoba.

Apple – MacBook Air – TV Ad – Stickers

W reklamie można zobaczyć kilka naklejek, w tym z postaciami z popularnych serialów, takich jak Breaking Bad, Fistaszki, The Simpsonowie, Hello Kitty i wielu innych. Na spocie pokazano naklejki, które można dostać niemal wszędzie, są zazwyczaj winylowe i dość łatwe do przyklejenia i usunięcia.

MacBook Air był ostatnio aktualizowany w kwietniu tego roku, posiada szybszy procesor i sprzedawany jest w niższej cenie. Notebook został uznany za najlepszy laptop w swojej klasie (Mac lub PC) w wielu publikacjach i konkursach, między innymi przez: The Wirecutter, ZDNet i LaptopMag.

Apple opublikowało również nową stronę, na której można obejrzeć reklamę i wszystkie naklejki, które zaprezentowano w reklamie: Apple – MacBook Air – Stickers.

źródło: Apple, iDownloadBlog