Plotki o iPhone’ie 6 na infografice

Przy tak wielu plotkach na temat iPhone’a 6 ciężko się już połapać w szczegółach. Zobaczcie infografikę porządkującą iPlotki.

Serwis Nowhereelse.fr sporządził infografikę prezentującą przegląd najnowszych plotek o iPhone’ie 6 oraz oszacował prawdopodobieństwo pojawienia się ich w prawdziwym telefonie Apple’a.

Na poniższej grafice znajdziecie najpopularniejsze plotki na tama iPhone’a 6, które można było usłyszeć do tej pory. Dane wykorzystane do stworzenia infografiki pochodzą z różnych serwisów takich jak: AppleInsider, BGR i IDB.

Jak widać wszyscy są zgodni co do 4,7-calowego wyświetlacza (100%) podobnie jak w przypadku supercienkiej obudowy (95%). Nie jest to zbyt zaskakujące, biorąc pod uwagę, że większość przecieków części nowego iPhone’a pojawiło się już w sieci.

iPhone 6: Podsumowanie plotek na infografice

Infografika na temat plotek dotyczących iPhone'a 6 (prawdopodobieństwo sprawdzenia się plotki w %)
Infografika na temat plotek dotyczących iPhone’a 6 (prawdopodobieństwo sprawdzenia się plotki w %)

W internecie można też przeczytać wiele plotek, które nie wydają się być prawdą. Na przykład ładowanie bezprzewodowe (20%), moduł NFC (20%), czy też oceniane na 10% szans  świecące logo Apple’a. Są to jedne z najmniej spodziewanych teorii.

Oczywiście, wszystkie te daneopierają się na podstawie plotek, spekulacji i rzekomych przecieków. Może się jednak okazać, że Apple ogłosi coś zupełnie innego. Przekonamy się już we wrześniu – tak w trawie piszczy :)

źródło: nowhereelse.fr,  iPhone 6 : Infographie de synthèse des principales rumeurs