Showhere – co, gdzie i kiedy robić w Poznaniu?

Jeśli chcecie zaplanować sobie wolny czas w Poznaniu i okolicach, aplikacja Showhere może okazać się doskonałym pomocnikiem.

Showhere

Showhere to projekt polskich deweloperów ze studia o tej samej nazwie co apikacja. Na razie dostepne sa jedynie wydarzenia i imprezy dedykowane tylko dla Poznaniaków. Sam interfejs jest bardzo prosty i estetyczny. W aplikacji wita nas na początku krótki konfigurator, w którym mamy do wyboru miasto (na razie tylko Poznań) oraz szereg kategorii, które nas interesują. Wśród nich są między innymi: koncerty, imprezy, spektakle, sport, sztuka, na ekranie, ludzie, warsztaty, gry barowe, moda, kabarety, festiwale, kuchnia, kiermasze, taniec, dzieci, teatr, wykłady.

Samo wydarzenie prezentowane jest również w prosty i przyjazny sposób. Na jednej stronie znajduje się zdjęcie wydarzenia, opis, data, oraz ewentualny koszt.  Dla zapominalskich przygotowano możliwość zapisania wydarzenia do kalendarza Google’a, możliwość dodania do ulubionych oraz podejrzenie miejsca wydarzenia na mapie.

Niestety nie ma możliwości zakupu biletów przez aplikację na płatne eventy – ta funkcja byłaby zapewne bardzo przydatna i dodała wartości aplikacji.

ShowhereShowhere

Jak mówią twórcy aplikacji: „Dzisiaj to jest pigułka tego, co się dzieje w mieście – wydarzenia kulturalne, sportowe. Koncerty, imprezy, maratony, zawody w jedzeniu papryczek jalapeno na sztucznym stoku narciarskim i takie tam.
Nie chcemy się ścigać z Facebookiem, czy stronami internetowymi które od lat funkcjonują. Na razie oferujemy jedną rzecz, jakiej nie mają inni – personalizacja. W związku z czym, jeśli chcesz mieć info o wydarzeniach z kuchni tajskiej i zawodach bobslejowych tylko i wyłącznie – dwa kliknięcia i jest. Pomysłów mamy dużo i na bieżąco będziemy je wdrażać, wraz z kolejnymi aktualizacjami dojdą nowe funkcjonalności.”

Trzymamy kciuki i czekamy na więcej.

Showhere na razie użyteczna jest dla mieszkańców Poznania i turystów, którzy odwiedzają to miasto. Czekamy na inne miasta i wersję na iOS-a. Póki co apka dostępna jest na Androida i możecie ją pobrać ze sklepu Google Play zupełnie za darmo klikając na poniższy przycisk.

Pobierz z Google Play